Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Melyik az öt legférfia...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik az öt legférfiasabb, legszexibb és melyik az öt legtaszítóbb hajstílus egy srácon?

Figyelt kérdés

Képet nem kell csatolni feltétlen, de jöhet az is.


Írjátok le a nevét vagy hogy hogy néz ki!



júl. 10. 11:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam az emo, punk stb. nem túl vonzó, bár ki tudja...
júl. 10. 11:31
 2/6 anonim ***** válasza:
1%
Az egyetlen férfias és szexi hajstílus az én szememben a tükörsimára borotvált kopasz. Minden más frizura taszít engem. 30N
júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatsz túl sokat az általad lenézett “emo, punk stb.” irányzatokról.

Mert képzeld el, elég sok punkot ismerek, és meg nem láttam két egyforma hajviseletű embert. Ugyanis rengeteg válfaja, különálló szubkultúrája van a színtérnek.

Igen, vannak a klasszikus, tarajos punkok, de vannak olyanok is, akiknek extrém színű a hajuk, csak éppen nincs így belőve. Valaki szőkíti, míg más éjfeketére festi, a harmadik meg hagyja természetesen. Vannak, akik hosszúra növesztik, vagy David Bowie vagy Iggy Pop különböző hajkölteményeit próbálgatják, míg mások a leghétköznapibb megjelenést választják, mégis punknak vallják magukat.


Valamiért én a hajasbaba férfiakat szeretem.

A véleményem szubjektív, nem tartom etalonnak, de a legszexibb szerintem:

- természetes, hosszúra növesztett haj

- rövidebb haj “curtain” típusú frufruval

- hosszú wolf cut

- shag haircut

- modern mullet


Legtaszítóbb:

Nem tetszenek a “pávagyerek” frizurák. Biztosra veszem, hogy ezernyi válfaja van, ezért a konkrét nevét se tudom, de számomra mind ugyanolyan.

júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Ötöt egyikből sem tudok mondani, de mondjuk a legvonzóbb a közepesen hosszú, a legtaszítóbb pedig a buzz cut.
júl. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A leg vonzóbb a hosszabb, kb vállig érő, vagy kicsit rövidebb állig érő haj. A legtaszítobb a buzzcut és a most divatos alul nullára nyírt felül hosszabb hajak.
júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5. És az oldalt pár centis, felül áll alá érő?
júl. 11. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!