Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randi, mit és hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi, mit és hogyan csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Holnap délután lesz az első randim egy lánnyal, de nemtudom mit kéne tennem :D Nem vagyok izgulós tipus, csak kicsit parás vagyok most. A tali előtt átmegy, ismerem magam :D szóval azzal nincs baj. Laza vagyok általában.


Nade a kérdés: hogyan történjen ez az egész? Közeli városba megyünk, elméletbe a fő "cél" a beszélgetés és a séta. Mit hogyan csináljak, hogy ne rontsak el semmit? Légyszi segítsetek, új ez még nekem :D


16/F 14/L



2015. ápr. 18. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Légy önmagad.
2015. ápr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

legyél önmagad

legyél vicces, dicsérd meg sokszor:)

mesélj magadról, de róla is érdeklődj

séta közben érj hozzá és próbáld megfogni a kezét:)

szerintem ha már igent mondott a randira, akkor jó lesz minden!:)

sok sikert, majd írd le milyen volt!

2015. ápr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi :D Jól sikerült öszességében minden :3 Nagyon sokat beszéltünk, és volt téma. És már várjuk a következőt. Remélem minél hamarabb lesz :D esetleg arra valami tipp? :D
2015. ápr. 19. 18:57
 4/6 anonim válasza:

Milyen témák voltak?:)Csak kíváncsiságból:)

Esetleg elmehetnétek moziba,az mindig jó program.És "leveheted a lábáról" esetleg azzal ha azt mondod válasszon ő:)

2015. ápr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kiskor, jelen, suli.. :D Minden érdekes téma. Nehéz lenne elsorolni.


Egyébként jó ötlet a mozi, csak az most nem fog összejönni sehogy, de majd teszek róla.

2015. ápr. 19. 19:06
 6/6 anonim válasza:
Milyen városban laktok?:)Hogy jobban belehessen tájolni milyen dolgok jöhetnek szóba ,mit tudtok ott csinálni.
2015. ápr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!