Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mikröl beszéljünk az első randin?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikröl beszéljünk az első randin?

Figyelt kérdés

Amikor randin vagyok izgulok,félek.

Alig beszélünk....

Segitsetek mikröl beszéljünk.

(lány vagyok)



2015. máj. 3. 09:18
 1/2 anonim válasza:
Hobbi, tevékenységek, érdeklődés, szülők
2015. máj. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmiről. Órákig tudok beszélgetni a nagy semmiről. Én fiú vagyok és órákig tudtam egy lánynak a frekvencia átvitelről, meg az elektromos indukcióról mesélni. Úgy bólogatott mintha értené. Fogalma sem volt mit beszélek. Azt egyik pillanatról a másikra azt mondtam, de szép a hajad. Két perc múlva csókolóztunk. Nem mindegy, csak azt ami az eszedbe jut. Ha éppen az jut eszedbe, hogy hú de izgulok most azt is meglehet mondani. Jól fog esni annak a fiúnak. Lehet, hogy ő is izgul. Lehet, hogy te vagy álmai netovábbja. Ne kételkedj abban amit érzel. Ha látod, hogy minden kis pillantásodra figyel akkor téged akar. Mondhatsz bármit, csak ne bántsd meg. Minden menni fog!!
2015. máj. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!