Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha elhívok egy fiút fagyizni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhívok egy fiút fagyizni akkor az randinak számít?

Figyelt kérdés
Mert én nem randizni akarom elhívni hanem csak szórakozni...

2015. máj. 20. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Minek? tetszik neked?
2015. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
uhhh... dehogy is csak egyik legjobb baratom es nem randizni akarok vele...
2015. máj. 20. 20:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ééééss lőn majd még 1 megtévesztett fiú aki ezek után szerelembe esik és rá kell jöjjön hogy a lány csak barátilag közeledett így ő friendzoneba esett :D Illetve add tudtára világosan hogy nem RANDI és akkor talán felfogja és nem lőn még 1 ilyen fiú :D
2015. máj. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy nem randi. Mindenképp mond meg neki. Estem már ebbe a hibába hogy azt hittem hogy randi mert az a kis ri banc nem mondta az ellenkezőjét.
2015. máj. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól,hogy megkérdezed,nincs kedved fagyit enni velem ez még nem randi,persze félre érthető minden ha szerelmes beléd.
2015. máj. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen. Finoman utalj rá mindenképpen, hogy nem randi. Mert ugyan lány vagyok, de én is estem ilyen hibába. Találkogattunk egy fiúval. Tetszett nekem. És kedves volt meg minden. Bejött belsőre is, pedig ilyen téren válogatok nagyon. És egy hónap múlva azt írta nekem, hogy mivel a legjobb barátjának tekint és bízik bennem mesél valamit. Hát egy lányról volt szó akit sokkal régebbről ismert, mint engem és iszonyúan tetszik neki.

Még azóta is barátok vagyunk, de ritkábban találkozunk.


Le sem tudom írni, milyen érzés volt. Szóval ez nem csak a lányokkal fuordul elő. Fiúk is csinálnak ilyeneket.



Pl még az elején valami finom mondatba belefoglalhatnád, hogy csak barátkozni szeretnél Továbbra is.


Jó szórakozást! ;)

2015. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha az egyik nagyon jó barátod, akkor valószínűleg nem fogja randinak hinni.
2015. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy akkor határozottan randinak számít.
2015. jún. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!