Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért kell állandóan csilingel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell állandóan csilingelnem annak a lánynak?

Figyelt kérdés
Van egy legalább 16 éves szuka az utcámban,mikor megyek kerékpárral állandóan elvárja,hogy csilingeljek neki.Integet,bámul és méltatlankodik velem.Jó csaj amúgy és elég nagy darab, akkora feneke mint egy tepsi.Félek,hogy belever a búrámba ha nem csilingelek neki a bringámmal.Meddig fog ez még folyni kettönk között? Meddig várja el,hogy a biciklimet csengetésre használjam.Már sokan azt hiszik,hogy postás vagyok komolyan? Félek tőle szabályosan,mert vannak dolgai.Múltkor majdnem belementem abba a játékba,hogy elviszem őt a hátsó ülésen,de a gumi nem bírta.Mit csináljak egy ekkora lotyóval?

2015. máj. 25. 20:48
 1/5 anonim válasza:
100%
Besírtam csezdmeg xDD
2015. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Tepertőt
2015. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
a szerelem ŐL, BUTIT és romba dönt:))
2015. máj. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

mi a f**z :'''''D

hát ez nagyon jó xD

te vagy a legnagyobb arc XDDDD

2015. máj. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22%
Ez meg trollkodasnak is nagyon gyenge...
2015. máj. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!