Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagy a bajom, otletek vannak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a bajom, otletek vannak?

Figyelt kérdés

A gondom az a labszagommal van, ami sajnos olyan eros, hogy cipon

keresztul is erezni... Az egesz kb. tavaly tavasz vegen kezdodott, akkoriban egy kinai cipot

hordtam, es ereztem hogy valami nem okes, igy hát cipomet egy Adidas Neo-ra csereltem,

ami kb. 1-2 hetig nem is budosodott, de aztan ugyanugy mint a kinai... Azota mindig

kulonbozo lab spray-eket veszek, hogy elnyomjak de semmi... Labat minden nap mosok, de

ez sem er semmit. Nagyon utalom már, mert olyan igenytelennek erzem magam es igy

gatlasos leszek a parkapcsolatok terén, nem merem elhivni randira sem a kiszemeltem :(. Mit tegyek? Keressek fel egy orvost? Vagy van ra valami kenocs? Ezugyben amugy milyen orvos tudna segiteni szerintetek?



2015. máj. 27. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

zokniba hintőpor,cipőbe cipőillatosító.

amúgy ne csodálkozz,hogy egy nagy tank cipőbe belerohad a lábad májusban...


olyan gyerekes ez a cucc.

2015. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jajj, bocsi lehagytam hogy mar nem az Adidas cipom van hanem atmeneti Vans, ilyen, csak feketeben: [link]
2015. máj. 27. 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:
lábgombád van keress fel 1 szakembert
2015. máj. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Milyen szakembert? Borgyogyaszt, vagy esetleg haziorvost?
2015. máj. 27. 17:39
 5/5 Eryca válasza:
a háziorvos is fogja tudni,,de ha neked lennék én mennék egyenesen egy bőrgyógyászhoz.
2015. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!