Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy évfolyamtársam....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy évfolyamtársam. Nyáron tervezek lépni, szerintetek gáz? 16/F

Figyelt kérdés

16/F vagyok, van egy lány, akivel egy suliba járunk és heti 2 órán együtt is vagyunk.

Mivel mindig a barátnőivel van, én meg mindig az én barátaimmal (2 osztályból összerakott vegyes csoport van ezen az órán).

Mivel enyhén aszociális vagyok, ezért ilyen körülmények között aligha mertem volna hozzá odamenni beszélgetni..


De itt a nyár, szóval ha nyár elején beégek nála, bőven elfelejti mire kezdődik a suli (remélem).

Remélhetőleg 1-2 házibuliban ő is ott lesz.


Szégyen, nem szégyen, de csajozni csak alkohollal tudok, szóval "1-2 feles és megy minden úgy ahogy kő'".


Ettől függetlenül mivel nem akarok síkrészeg lenni, valami támpont kéne.

Hogy menjek oda hozzá és mit mondjak?


Mennyire gáz ötlet ez egyébként?


2015. jún. 3. 18:54
 1/2 anonim válasza:
Szerintem egyszerübb lenne facebookon bejelölni és ott megpronbálhatnál beszélgetni vele ugy is van együtt órátok, utána meg már könnyebb lenne oda menni hozzá személyesen beszélgetni
2015. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem felejti el, ezt elhiheted.

Csak ne legyél nyomulós, nagyon idegesítő amikor egy srác folyamatosan a lány körül van egy buliban, ha előtte alig beszéltek.

Gondolom annyira azért ismered, hogy mi a hobbija, keress egy közös témát és szóbahozhatod azt is. Vagy a haverjaiddal kerülj egy társaságba ezekkel a lányokkal és utána már kialakulhat valami. :)

2015. jún. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!