Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes még próbálkoznom?

Figyelt kérdés

Sziasztok,(előre is bocsi a hosszú sztorièrt) :D

Van egy lány akivel már lassan 2 ève ismerjük egymást..neten ismerkedtünk meg, elèg jol kijöttünk egymással de az elejèn mèg volt barátja a csajnak..miután szakitottak egyre többet kezdtünk beszèlgetni, általában ő keresett engem, szinte napi szinten.. Majd többször is szeretett volna velem találkozni ami viszont soha nem jött össze mert mindig elbuliztam az összes pènzemet..ès 80 kmre lakunk egymástol.. Persze nem mondhattam neki hogy nincs pènzem mert inkabb bulizok meg deszkázok minden nap.. Mivel nem mentem el hozzá annyira megharagudott rám hogy letörölt facebookrol is.. Nem próbáltam ráirni ugy gondoltam jobb ha bèkèn hagyom egy kicsit.. Ez a kis szünet kb pár hónapig tartott, talán fèl èv... Ujra elkezdtünk beszèlgetni, bocsánatot kèrtem tőle ès 1 honapos beszèlgetès után megbeszèltünk egy randit, ami nem règ volt, azt mondta már csak akkor találkozik velem ha elmegyek oda ahol lakik..igy is tettem, rávettem magam az első talalkozásra majd kèt èv után.

Nagyon jol kijöttünk egymással, orákat tudtunk beszèlgetni, állandoan egymást nèztük..gondoltam mikor elköszönök tőle akkor megcsókolom, de sajnos nem jött össze, gyorsabb.volt nálam ès kaptam egy ölelèst meg egy puszit, elmondtm neki hogy nagyon jol èreztem magam vele ès ő is persze..mikor szálltam fel a vonatra ő már ment el de hátranèzett mèg ès kacèran rám mosolygott, gondoltam magamba hogy ezek szerint biztos jo benyomást keltettem nála.

Azthiszem nálam ez szerelem volt első látásra, mikor elkezdtünk ujra beszèlgeni tudta hogy èn többet szeretnèk barátságnál igy a randi után nem birtam ki ès megkèrdeztem tőle hogy lenne e nála esèlyem, erre azt válaszolta hogy nem èrez irántam vonzalmat, pedig nekem a szemèlyes jelekből egèszen más jött le..

Erre utal a kèrdèsem is, nem tudom hogy kialakulhat e nála a vonzalom irántam, elvègre csak egyszer találkoztunk, de akkor is mondta hogy találkozna velem többször is, ezèrt furcsa az amit irt.

Ez pár napja törtènt azota ugyanugy jól elbeszèlgetünk egymással.

Èn viszont ugy èrzem összetörtem lelkileg ès már itt tartok hogy a gyakorikerdesekre fordulok a segitsègèrt, tanácsokèrt hogy mit èrdemes lèpni ilyen helyzetben?

Valamièrt nem akarom elhinni hogy 2 èvet kellett várnom arra hogy visszautasitson?! Ez azèrt elèggè igazságtalan lenne az èlettől..



2015. jún. 13. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Addig olvastam, hogy van egy lány. 5 percnél tovább egy lánynál sem érdemes próbálkozni. Ha nem tetszel neki azonnal, akkor soha nem fogsz.
2015. jún. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
Az hülyeség amit írt az előző...én az exemmel úgy jöttem össze hogy mikor megismert akkor totál leszart és nemvoltam neki szimpi(ezt ő mondta) és aztán mégis sikerült fél év után oösszejönni vele...szóval próbálkozz...lehet ha jobban megismer megváltozik a véleménye
2015. jún. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem próbàld meg mégegyszer -kètszer.Utàna valószinüleg kaputt.
2015. jún. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!