Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol legyen az első randi? És...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol legyen az első randi? És mikor?

Figyelt kérdés

Van egy fiú kb. 1 hónapja napi szinten chatelünk fészen.Ő a szomszéd megyében lakik.Tulajdonképp hamar eltudunk menni egymáshoz vonattal. Kb.40 perc vonatozás.

Én úgy gondoltam hogy 2 hónap múlva találkozhatnánk.Ő hamarabb szeretne.(Pedig egész nyáron gyakszin van)

Lényeg hogy nem tudjuk eldönteni hogy mikor legyen.Meg

hogy most az ő városában vagy az enyémben legyen-e.Ő 17,én 20 éves.

Sosem láttam még élőben szóval kicsit izgulok.Fészen jól elbeszélgettünk.

Vegyek neki valami a randira vagy inkább ne? Mit vegyek fel? Mi a legjobb helyszín? Pizzéria? Kávézó? Étterem?


20/L


2015. jún. 15. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Saját tapasutalatból mondom h legyen meg minél hamarabb az első randi..nehohy úgy járj mint én(neten ismerkedtem egy sráccal de hatalmas csalódás volt élőbe)

Szerintem illene először neki menni hozzád mégis csak ő a fiú :D minnél kényelmesebb ruhát vegyél fel és legyél önmagad :D a helyszín sztem mindegy lényeg h együtt legyetek ;) sok sikert

18l

2015. jún. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 savanyújóska ***** válasza:
A helyszín az tőletek függ, én első randin biztos, hogy nem a lányt vonatoztatnám, vagy akkor valami köztes hely félúton. Helyszínnek kávzót, cukrászdát javasolnék, ahol el lehet kényelmesen üldögélni, valószínűleg úgyis sokat fogtok beszélgetni, stb., és ha sétálni mentek, akkor az is könnyebb, mint egy étteremnél. Azt, hogy viszel-e neki valamit, neked kell eldönteni, ha már fb-n látszik, hogy ebből valami lesz, akkor mindenképpen kedves és nagyra értékelt gesztus lesz, de akkor sincs ktasztrófa szerintem ha nem viszel semmit. Szerintem ne öltözz ki túlságosan, ha te 20 évesen ennyire izgulsz, akkor vele mi lehet? (Bár az is lehet, hogy ő meg tök nyugodt, csak nekem fura, hogy így be vagy sózva...:D) Azt hiszem nagyjából mindenre válaszoltam, ha vaklamire nem, akkor emlékeztess!:)
2015. jún. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!