Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egyre jobban vágyom egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban vágyom egy pasira, de félek ismerkedni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és nagyon vágyom arra hogy legyen egy pasim akivel elhülyülünk, megcsókol, megölel, együtt alszunk átölelve, szeretkezünk ...


De félek ismerkedni, félek hogy nem tetszem neki, vagy leégetem magam, vagy nem veszem észre a jeleit és miattam nem jön össze vagy béna leszek szóval minden miatt félek.


Még nem volt barátom, bár szerintem erre már rájöttetek....


Szóval az lenne a kérdésem, hogy ezeket az úgymond gátlásokat, vagy félelmeket hogyan tudnám legyőzni? Hogyan menne jobban az ismerkedés? Miért félek ennyire?



2015. jún. 28. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Na és. Mindenki igy kezdi. A tizediknél már neked is menni fog.
2015. jún. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
leszek én a barátod 14 f
2015. jún. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 To7ka ***** válasza:
100%

Mert megakarsz felelni, jól akarod csinálni. Akár már van is a környezetedben olyan srác, aki tudod, hogy fontos lenne Neked, és természetes a félelmed, "mi van ha elszúrod"?:)) De ne aggódj ilyeneken, nagyon aranyos leírtad, hogy mire vágysz, teljesen normális, érett elképzelés, a hozzáállásod már teljesen rendben van. Pont így kell egy beszélgetés során is, legyen az személyes vagy online levelezés, add önmagad.

Azzal lesz igazán jó a hülyülés, a csók, az összebújás, aki tud szeret azért, amilyen vagy. Ha izgulós, félős vagy, akkor azt pont ugyanúgy tudná szeretni benned. (mert azért idővel előjön minden más tulajdonság is, a legkevésbé ez fog zavarni egy srácot)


Legyőzése nagyon egyszerű, beszélgess emberekkel. Nem feltétlen párkapcsolat célból, picit ezeket a terveket felejtsd el, beszélgess velük normálisan, átlagos dolgokról. Legyél kedves és érdeklődő, és ahogy egyre könnyebben mennek ezek a rövid párbeszédek (és simán lehet, hogy közben ki is alakul valakivel valami:)), úgy egyre jobban kopnak el ezek a félelmek, ha meg is tetszik valaki. A legrosszabb az lehet, ha fülig beleszeretsz valakibe anélkül, hogy beszélnétek. Akkor aztán lehet félelem.. Ezt kerüld el, csak lazán ismerkedj!:)

2015. jún. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is félek ismerkedni. Én is attól félek, hogy leégetem magam. Én félek a visszautasítástól meg ilyenek. Én teljes mértékben átérezlek. Félelmeket általában úgy lehet legyőzni, hogy megteszed azt, amitől félsz. Próbálj meg a neten ismerkedni, bár személyes tapasztalatom, hogy a neten nagyon nehéz normális, nem bunkó, tiszta lelkű személyemet megismerni, de nem lehetetlen. Az a baj, hogy a társadalaom bunkó része megpuccsolta az egész internetet és közte csakelvétve találni normális embereket, ha találsz is, addigra már annyi csalódás ér, hogy személyiséged (majdnem) teljesen pesszimistává vált, így akkor már nem tudod vagy csak nagyon nehezen tudod felismerni a normális embereket. Továbbá a rengeteg csalódás (nem csak az Interneten, hanem úgy általában) amit az Élet igazságtalansága okoz önzővé is tehet. Ha figyelsz ezekre a problémákra, akkor nem válsz sem önzővé és sem pesszimistává. Mert minden fejben dől el, ha Te elhiszed, hogy a gátlásaid eltűnnek, akkor el is fognak tűnni! Kizárólag pozitívan szabad gondolkodni, így az eredmény is pozitív lesz. Ha pedig csalódás ér ismerkedés terén, akkor ne szomorkodj rajta, hisz most már tudod, hogy normális fiút nem könnyű találni, de megéri várni. Ne úgy állj a dolgokhoz, hogy "úgysem..." vagy "fogadjunk, hogy nem..." mert ha így gondolkodsz, akkor így is lesz és utána elégedetten bólogatsz magadnak, hogy "na meg mondtam én...". Szóval csak pozitívan gondolkodj és ne rágódj a múlton, a jövő miatt pedig ne görcsölj.

Én 19 vagyok és engem már sok csalódás ért (nem csak az ismerkedés terén) de nem adom fel, mert tudom, hogy várakozásom meghozza gyümölcsét. Ha Te is türelmes vagy, akkor neked is meg lesz a várva várd eredményed!

Nekem még soha nem volt barátnőm, de nem fogom soha feladni! Te se add fel és ne add el a büszkeséged!

19/f

2015. jún. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írj, nálam más szabályok érvényesülnek ezen a téren.
2015. jún. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En ahogy észrevettem a pasik szeretik ha a lany kicsit szerencsétlenebb :) én majdnem minden randin benaztam a romantikus pillanatokat kilottem de valahogy meg mindig nevetek rajta hogy miylen szerencsétlen vagyok es a fiuk is mikor látják hogy nem vagyok egy szerencsecsomag mindig viccelődnek es ezaltal oldódik a hangulat is :) viszont ha kapcsolatot szeretnel ahhoz elengedhetetlen az ismerkedés lassuk be. Ne félj tole beszélj baratniddel menjetek el valahova ismerkedjetek :) mi egyszer például bejatszottuk hogy 'ismered XY-t' es odacsapodtunk egy társasághoz akikkel tok jol elvoltunk :) ez az igy jartam anyatokkalbol jott :D
2015. jún. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Solarian válasza:

Hát annyit tudok mondani igazándiból, hogy az ilyen gátlások a korral, és a szellemi érettséggel feloldódnak. 16 évesen nem mertem volna lányokhoz szólni, mostanra viszont nem értem mi félnivaló lenne az egészben.

20f

2015. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!