Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Holnap találkozok azzal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap találkozok azzal fiúval aki tetszik. Hogyan viselkedjek, hogy meghódítsam?

Figyelt kérdés
Nagyon kell nekem! Srácok mi az ami tetszik egy lány viselkedésében,vagy mit vártok el tőlük?

2015. jún. 28. 21:12
 1/7 anonim válasza:
Én lány vagyok,de szerintem az a legfontosabb,hogy mosolyogj!
2015. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
végén smárold le, randi közbe mosolyogj, nevess, légy bájos és érdeklődj felőle
2015. jún. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
lol.. mennyi az esélye annak, hogy te vagy az, akivel én is találkozom holnap és ugyanígy tetszik nekem is az a lány? :D
2015. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem,holnap velem fogsz találkozni! Már most csalsz engem???
2015. jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
lel az vicces lenne
2015. jún. 28. 21:49
 6/7 Esztroj ***** válasza:
mosolyogj, és legyél vicces meg határozott :D
2015. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Légy önmagad, hasztalan színészkedni, mert ha tartós kapcsolatba bonyolódtok, úgyis rájön, ki vagy igazából, és ha abba szeretett bele, akinek mutattad magad, nem beléd, akkor bye-bye!

De különben érdemes mosolyogni, azt minden fiú szereti, lehetőleg ne te dumálj végig, és ne beszélj közönségesen.

2015. jún. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!