Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 15 éves lány vagyok és tetszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok és tetszek egy 18 éves fiúnak, aki már csókot is akart (nekem első lett volna. ), de félek, mert több lány számát is kéregeti. Mi t tervez velem?

Figyelt kérdés
1 nap múlva talizni fogunk,.tuti meg akar csókolni,de félek :s és nagyon szégyenlős vagyok,ezt ő is mondta nincs önbizalmam,ezen próbálok változtatni

2015. jún. 29. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha tudod, hogy több lánynak is csapja a szelet, akkor mégis mit akarsz még tőle?
2015. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem dugni készültök, csak csókolózni. Nem kell azon ennyit feszülni.
2015. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Van egy olyan rossz sejtésem hogy kihasználja a koroddal lévö hátrányokat és ki használ. De reméljük tévedek és ez nem így van. ;)
2015. jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Valaki itt hamarosan elveszíti a ... gátlásosságát.
2015. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendes srácnak tűnik, de félek h tényleg csak egy "szükség esetén ő lesz" vagyok számára.. köszönöm a válaszokat! :)
2015. jún. 29. 20:32
 6/9 A kérdező kommentje:
Nos nem fogok elveszteni semmit, a gátlásomat sem! A gond,h keveset taliztunk,szerdán talizunk és sztem beszélek vele komolyabban,mert nem akarok hülyét csinálni magamból
2015. jún. 29. 20:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Hat figyelj, lehet hogy azert keregeti mas lanyoknak a szamat, mert keresi az "igazit" es ismerkedik ugye. De ha latod rajta hogy nagyon kedvel es akar tobbi talit de neg azok ellenere is teloszamokat gyujt, akkor inkabb hagyd sztem... de egyebkent honnan tudod h keregeti a szamokat a lanyoktol?:)
2015. jún. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
azért csak légy résen,ennyi idősen a fiúk csak azt akarják,és egyik csajt a másik után fogyasztják.felejtsd el a nagy romantikát a részükről,totál komolytalanok ennyi idősen még.pláne ha több lány számát is kéregeti az nekem semmi jót nem jelent bocsi....
2015. jún. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is így vélem,de ha jobban megismerem,akkor talán sikerül majd kiismernem.
2015. jún. 30. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!