Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet lenne elhívni valahova?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne elhívni valahova?

Figyelt kérdés
Osztálytársam a lány, de még nem sokat besztünk, de úgy érze!, jogy szerelmes vagyok belé. 16 évesek vagyunk. Az a baj, hogy szombaton délután, nem tudom hány órakkor megünk nyaralni, és jövőhét vasárnap este jövünk haza. Holnap még délután 4ig dolgozok kb. Kb 6 fele tudnék találkozni vele, ami szerintem már késő lenne, és szombat délelőttönként ha jól tudom a családjával van. Mikor lenne érdemes megkérdezni tőle, hogy lenne-e kedve találkozni? Akár most is, vagy jövőhéten, vagy amikor mar otthon vagyunk?
2015. júl. 2. 19:32
 1/1 Yolomaster válasza:
Mindenkepp megeri vele beszelni. Ne parazd tul a dolgot ennyire. Beszeljetek meg lazan hogy mikor tudnatok egyutt lenni. Ha nem akar egyutt lenni akkor ugyis megmondja ;D
2015. júl. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!