Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdjek el vele beszelget...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lina:::_ kérdése:

Hogy kezdjek el vele beszelgetni? (Bovebben lent )

Figyelt kérdés

Szoval az van , hogy van egy fiu aki bejon (most ballagott nyolcadikbol. Kicsit gazos gyerek meert ok beirasa van de engem ez nem erdekel. Facen ismerosom is de eloben meg nem beszeltunk ... Es annyit tudok hogy en bejovok neki csak nemtudom hogy mennyire es hogy szeretne e valamit. Meg igazabol attol felek hogy az egesz facebook tudna rola hogy rairtam vagy valami ilyesmi , mert olyan jol meg nem ismerem. Ka es en most megyek nyolcadikba , legyszi a a korom miatt ne bantsatok mert .

Van egy masik fiu is o is most ballagott , egy buszon jartam vele haza , de nem beszelgettunk , o mar tudja hogy bejon nekem de mikor elmondtam az volt a valasza hogy, erre most mit mondjak? Ballagason adtam neki viragot , ugy ereztem orult.neki :) legutobb rairtam hogy szia , mizujs de latta es nem irt vissza , szerintetek vele hogy tartsam a kapcsolatot akar baratkent? Mert nagyon hianyzik es nagyon fontos emberke lett szamomra .......



2015. júl. 6. 03:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre most mit mondjak?
2015. júl. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fu hat koszi ! Mit ne monddjak ennel hasznosabb valaszt meg eletemben n olvastam...... Jol esett volna valami tanacs .... Nem az a mondat amivel raadasul egy szamomra fontos szemely bantott meg, ha ertelmeset nem tudsz irni akkor ne is irj koszi !
2015. júl. 10. 03:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Legyél közvetlen Es ne rohamozd meg őket ennyire az érzéseid mesélésével, egy nő maradjon titokzatos ;)

Hagyd, hogy azt higgyék, ők irányítanak.

És aludj rendesen! :P

2015. júl. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom
2015. aug. 7. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!