Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? A srác Békéscsabán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A srác Békéscsabán akar találkozni ott akarja a második randit, de engem nem engednek el oda. Mert az messze van tőlünk és én is félnék ott mert, az ördög nem alszik és sose lehet tudni mi történik.

Figyelt kérdés

És én ott azt se tudom mi merre hány méter, de ő csak ott akar találkozni.

én 16/l vagyok ő meg 18/f



2015. júl. 10. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Igazad van, az ördög sosem alszik. Ha a srác nem képes miattad utazni, akkor nem érdemel meg.
2015. júl. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ő ott lakik?

Először hol találkoztatok?

Ne menjél egyébként, ha messze van. Még eléggé fiatal vagy.

Oldjátok meg máshogy. Vagy hagyjátok, mert a távolság miatt úgysem fog működni. Még felnőtteknek sem egyszerű egy párkapcsolat, akkor sem, ha mindkettőnek van autója és bármikor mehetnek egymáshoz.

De így nálatok elég nehézkes lenne.

2015. júl. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
elöször egy kisebb városban ami meg hozzám volt közelebb ő nem ott lakik de azt mondja azért ne menjünk oda ahol elöször találkoztunk mert ott nincs semmi meg ő nem ismer semmit meg ott sincs ahol ő lakik ezért szeretné hogy Csabára menjünk mert ő oda jár suliba tudja mi hol van és eltudna vinni kajálni meg ilyenek
2015. júl. 10. 11:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem engednélek el a szüleid helyében. Messze is van, alig ismered a fiút, idegen helyen lennél. Féltenélek.

Ezt csak úgy tudom elképzelni, hogy a szüleid elvisznek Csabára, amíg a fiúval vagy, ők is csinálnak valami programot, aztán mentek együtt haza.

Kisebb városban is biztosan van olyan hely, ahol kajálni tudtok egyébként.

Persze a fiú részéről is érthető, hogy nem mindig ő akar többet utazni.

Szerintem ezért is nem működik ez a dolog.

2015. júl. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igazából a nagymamámmal élek és nincs kocsink meg ő se volt még nagyon arra :/
2015. júl. 10. 11:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne menj!
2015. júl. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én békéscsabai 17 éves srác vagyok, de meg tudom érteni a srácot. Egyszer már találkoztatok, ő utazott többet, most azért illene neked szerintem+abban igaza van, hogy itt Csabán több mindent lehet csinálni. Egyébként hol laksz?
2015. júl. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neki úgy tűnik, mintha ez így fair lenne, de nekem az jött le, hogy neki a korábban megtett távolság nem ugyan az, mint neked (és főleg a nagymamádnak) ez a békéscsabai (km-re igen, de amúgy nem). Amúgy szerintem mond meg, hogy nem engednek el, szóval nem tudsz menni. Kérdezd meg, hogy esetleg a közeli faluban szeretne-e veled még találkozni vagy nem, aztán ha nem, akkor nem sok mindent tudsz csinálni.
2015. júl. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!