Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne igazán melegen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi ember kérdése:

Hogyan lehetne igazán melegen tartani kezdeti stádiumban egy a jövőben sokat ígérő ismerettséget?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki a suliban már október- novemberben nagyon tetszett nekem, később már köszöntünk is egymásnak, májusban már heti 2-3 alkalommal beszélgettünk is egymással, gyakran úgy, hogy Ő jött oda hozzám. nézegette is, amit csináltam éppen. De ez valahogy év vége előtt 1-2 héttel abbamaradt. egy darabig nem is írt vissza, de most újra beszélő viszonyba kerültünk <3. Teljes meggyőződéssel ki merem mondani, hogy olyan lány, mint Ő, NINCS másik... az egész kerek világon, ami minden tekintetben érvényes, tehát úgy érzem, nagyon szeretem Őt. Tudom is, hogy mi kaphat előkelő helyet a kedvenc bezédtémái között, de tartok tőle, ha mindig ugyanarról bezélgetünk, az unalmas lesz, és garantáltan a vesztemet, hangsúlyozom a vesztünket okozhatja. Továbbá, adjatok légyszi néhány tippet arra hogyan lehet egy lányt beszéltetni. Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket.
2015. júl. 19. 14:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdezgesd őt, a lányok szeretnek magukról beszélni
2015. júl. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!