Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek a helyemben? Jól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Jól döntöttem?

Figyelt kérdés

A barátommal körülbelül 4 honapja szakítottunk.Egy darabig nem is akartam új kapcsolatrol hallani,és mindekit leráztam aki próbálkozott,de mostanában van egy fiú,akivel kb.másfél hete beszélgetek.Élőben még nem láttam ,de a közelben lakik ,érdekes fiúnak tűnik,megszeretném ismerni,de félek az első találkozástól,és nem akarom,hogy azt érezze,hogy könnyen kapható vagyok.Szerintetek még várnom kellett volna a találkozásig?

17/l



2015. júl. 23. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fogja azt hinni hogy könnyen kapható vagy ne aggódj, ez csak egy találka, hogy megtudd kivel is beszélsz igazán, személyesen beszélni amúgy is sokkal jobb szerintem nyugodtan szervezd le a talit :) ;) 16L
2015. júl. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy találkozótól még nem lesz senki könnyen kapható:D
2015. júl. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan találkozz vele. :)

Senki sem fogja azt gondolni emiatt, hogy könnyen kapható vagy. Velem is megesett már ilyen, hogy 1,5-2 hét után találkoztam először a sráccal.

16/L

2015. júl. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mindenkinek ment a zöld pacsi,köszönööm :)
2015. júl. 23. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!