Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kozeledjek a lányhoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hunisoldier kérdése:

Hogyan kozeledjek a lányhoz ha meg akarom csókolni úgy, hogy ne sértodjon meg?

Figyelt kérdés
Nincs elképzelésem hogyen csinálhatnám mert attól félek hogy elszúrom és egyébként is mikor ott vagyok mellette izgulok és szégyelni kezdem magam

2015. júl. 27. 02:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézz mélyen a szemébe, és lassan közeledj.
2015. júl. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kisgm ***** válasza:
100%

Szia!


Légy magabiztosabb. Tudom nehéz mikor izgul az ember, de szerintem ez az egyetlen módszer. Keress egy megfelelő pillanatot és csókold meg VAGY hajolj egész közel hozzá de még ne csókold meg, hogy az utolsó centiket ő tegye meg (kb. 5-öt).


Majd megérzed melyik a jó pillanat, meg figyelj arra, hogy mikor akar csókot. Gondolom nem mindig van így, de mondjuk, ha elkíséred hazáig és ott van az ajtó előtt és matat a kulccsal láthatóan szándékosan, meg ilyenek.

Kicsit találd fel magad.


Amúgy remélem egy pár vagytok vagy 1 randi már volt vagy ott lesz a csók, nem csak úgy odamész valakihez aki tetszik köszönsz és csók. :D


Csak kíváncsiság ez lesz az 1. csókod?



Remélem segítettem. 14/F

(A korom miatt ne vonj le a válaszom értékéből!)

2015. júl. 27. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kisgm ***** válasza:
100%
Az előző vagyok nézz mélyen a szemébe az elején, majd ne felejtsd el becsukni a szemed kb. 20 centinél végig nyitott szemmel gáz nem szeretik. De ez úgyis majd jön magától.
2015. júl. 27. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kisgm ***** válasza:

A "centinél" és a "végig" között "," és a "gáz" és a "nem" között is ",".


Na 3. nekifutásra csak sikerült leírnom.

2015. júl. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon sokat segítettél !
2015. júl. 27. 07:21
 6/7 anonim válasza:
100%
De azt nem árultad el hogy ez az első randi vagy a második? Spontán odamenni valakihez és megcsókolni az már betyár. :)
2015. júl. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Noren1989 ***** válasza:

Én speciel hétvégén úgy nyomtam, hogy:

leültünk egy padra,

felálltam,

lassan odahajoltam fölébe,

orromat az arcához/orrához dörgöltem,

puszi, majd csók.

25/F

Bejött.

2015. júl. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!