Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem volt még pasim, velem van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt még pasim, velem van a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Tehát a korombeli barátnőimnek mind van pasija.Ma is bementem velük a városba, nem tudtam ,hogy ott lesznek a barátnőim pasijai is.És elég rosszul érintett ,hogy ott csókolóznak meg ölelgetik egymást és nekem meg nincs senkim.Úgy álltam ott köztük mind valami hetedik kerék:( Félre ne értsetek nem vagyok rájuk irigy, sőt nagyon boldog vagyok ,hogy ilyen boldogak a barátaim:)De még is velem lehet a gond? Elég zárkózott tipus vagyok főleg nagyon beszélni se akartam nehogy leégjek a fiúk előtt.Nem szoktam ostobaságokat fecsegni, csak azzal tudok önmagam lenni akire barátként tekintek.

Szokták mondani ,hogy milyen szép vagyok, meg vicces aranyos..Még sincs senkim.

Ezért a kérdésemért biztos megköveztek majd, lesz majd barátom?Vagy esetleg próbáljak meg nyitottabb lenni? Most megyek középsuliba ott majd egyszer csak eljön a nagy Ő nem? tudom ,hogy nem kell siettetni semmit, csak tudjátok elég kellemetlen ,hogy a barátnőimnek már mind volt...

Szerintetek?

Negatív és a lekezelő válaszoktól kíméljetek, kérlek!:)

Köszi a válaszokat előre is. 14/L



2015. júl. 27. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

17 vagyok és nekem sem volt . majd el jön az ideje :) ne érezd cikinek .

melyik lesz egy szoros hosszú kapcsolatot vagy az hogy 20 éves korodig már vagy 10 barátod volt, de minimum 5? :)

2015. júl. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Szia, osszessegeben csak annyi a baj hogy nincs onbizalmad, es elzarkozol. Figyelj, szedd ossze magad, legy bator es legyen sok onbizalmad. Amiatt hogy neked meg nem volt baratod, ne aggodj, csak kicsit legyel batrabb. Sikerulni fog meglatod :)
2015. júl. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A középsuliban jobb lesz, rengeteg idősebb fiú érdeklődik a 9.esek felől.
2015. júl. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Okés, köszi a válaszokat!:)
2015. júl. 27. 19:45
 5/7 anonim válasza:

Ne aggódj, nem veled van a baj! Nem minden 14 éves lánynak van már barátja. Attól, hogy a barátnőid közül már mindegyiknek van, nem jelenti azt, hogy te már el vagy könyvelve vénlánynak...

Ahogy mondod, valószínűleg a gimiben találsz majd valakit magadnak, de ha még akkor sem, az sem nagy probléma. Élvezd ki, hogy még nem kell egy kapcsolat kötelezettségeit magadra vállalni.

És nem hinném, hogy nyitottabbnak kéne lenned. Ha zárkózott típus vagy, ne játszd meg magad. Hagyd, hogy a fiúk kezdeményezzenek. És ha mások által szépnek mondott lány vagy, akkor valószínűleg előbb utóbb fognak is.

2015. júl. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azert nincs baratod mert nem vagy eleg bujos es nem olelgeted az embereket. Hidd el ez a problema, még ha csunya is vagy a lenyeg az OLELES ezt jegyezd meg! :DD
2015. júl. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyi idős vagyok, mint te. Nekem is a középsuli az, amiben reménykedek. Én is zárkózott vagyok, meg ilyenek... Szóval olyan vagyok, mint te. Sok sikert és bizti lesz valaki, akinek te jöszz majd be :3
2015. júl. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!