Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most ez miért csinálja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez miért csinálja?

Figyelt kérdés
Szóval 18 éves lány vagyok és kb 1hónapja vagyok diákmunkán gyárba. Ott találkoztam egy kedves, helyes sráccal. Kb fél hónapig udvarolt, mondta milyen szép vagyok meg h találkozni akar velem munkahelyen kívül is meginni egy kávét. (Nem tudtunk talizni mert egész hónapba délutánosak voltunk) Olyanokat mondott hogy csak miattam várja a munkát.. Aztán egyik nap már nem is köszönt meg semmi. Aztán másik nap megint olyan volt mint régen. Nem igazán értettem a dolgot, aztán ott mondta az egyik munkatárs h itt dolgozik az élettársa...

2015. júl. 29. 11:09
 1/3 anonim válasza:
Szerintem pontosan a közelben lehetett az élettársa, vagy valami hasonló és nem akarta, hogy gyanút fogjon. Lehet, hogy több vasat akar egyszerre a tűzben tartani, vagy csak egyszeri alkalmat akar. Szerintem hagyd a fenébe. Hány éves egyébként?
2015. júl. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A kérdésedben ott a válasz..csak kalandot keres. Valósínűleg nem csak neked udvarol az élettársa háta mögött. Ne foglalkozz vele!
2015. júl. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
20 éves a srác
2015. júl. 29. 22:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!