Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » S. O. S! Most mit csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Most mit csináljak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. 15 éves lány vagyok. Ma a fiú aki elég sokáig "udvarolt" megkérdezte, hogy nem szeretnék elmenni vele moziba? Én megkérdeztem anyát de azt mondta hogy nem lehet elmennem. Túlságosan félt engem. Pedig a fiú nem olyan bunkó nyomulós féle fiú de mivel anya nem ismeri nem engedett el. Aztán hirtelen megkérdezte, hogy nem-e lennék a barátnője? Bocsánatot kért amiért így lerohant a kérdéssel és nem akart összezavarni . Elmondta, hog, már régóta tetszem neki és olyan bókokat mondott mint pl. Szép okos csinos lány vagyok. Hát én megmondtam neki, hogy nem szeretnék még fiút és minden erőmmel a sulira akarok majd koncentrálni. Szerintem ez túl korai nekünk nem? Legalábbis én így érzem. Pedig nagyon kedves fiú tényleg nekem is tetszik ő

..de túl korai ez az egész...csak én gondolom így? Szerintetek egy próbát megér? Vagy korai még? Nem lehetne hogy várjon még egy évet? Nagyon dög voltam amikor visszautasítottam? Istenem annyira összezavarodtam...eddig végig barátok voltunk most meg...ezek szerint egy fiú lány barátságban tényleg az egyik fél mindig többet akar? Áá megőrülök...kérlek benneteket adjatok tanácsot nekem...:(



2015. júl. 29. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem megér egy próbát, ennyi idősen már simán lehet barátod.
2015. júl. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én ezt jól tudom

..de anya ssmmiféleképpen nem engedi...hogyan tudnám rábeszélni?:/

2015. júl. 29. 23:14
 3/9 Tapasztalatlan ***** válasza:
Hát randi nem rossz ötlet arra hogy kicsit eggyüttlegyetek.Anyukádat szerintem úgy tudnád rávenni hogy elengedjen hogyha bemutatnád neki a szerencsés jelöltet.Ha több segítség kell írj privit mert teloról vagyok. :)
2015. júl. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Halgass a szívedre, ne hagyd hogy az agyad befolyásoljon!:)
2015. júl. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mégis hogyan vegyem rá anyát ,hogy engedje?
2015. júl. 29. 23:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ez neked nagyon fontos.
2015. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Zedricht ***** válasza:

Adj neki egy eselyt:)

Engem mikor visszautasitottak es egy jo darabig depis voltam aztan meg a duhomet nemtudtam kezelni, de ez nem ide tartozik.

Mutasd be anyukadnak vagy esetleg elvihetned magaddal egy baratnodet akivel elenged o meg egy baratjat, kitudja a vegen mind a 4en osszejottok:)

2015. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbálj beszélni még anyuddal.. meggyőzni arról, hogy már nem vagy olyan kicsi. :)
2015. júl. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"de mivel anya nem ismeri"

Ez most paradoxon, mert mégis honnan ismerné?:D Így meg sose enged randira, mert nem ismeri a fiút?:D

2015. júl. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!