Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Valaki aki Kecskeméten lakik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki aki Kecskeméten lakik tudna segíteni? 15/f

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már egy ideje nem láttuk egymást és most lent lesz Kecskeméten. Én személy szerint pesti gyerek vagyok és nem tudom hogy mit tudnánk csinálni Kecskeméten mert semmit sem ismerünk ott. Ha van valaki aki ott lakik és tudja hogy pl hol van egy park ahol lehet sétálgatni és fagyizni....vagy hol vannak a plázák hol lehet mozizni szórakozni az nagyon kérem ossza meg velem a tudását mert nagy szükség van rá!

Értelmes válaszokat előre is nagyon köszönöm!



2015. júl. 30. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:

15 éves vagy.. A rohad.t internet világában élsz, és nem vagy képes beírni a google-ba,hogy.: Kecskemét mozi, Kecskemét sétáló park, vagy hasonló? Kecskemét, szórakozóheleyek.. Istenem.. Fiam, írd be..


Amúgy én ajánlom neked a Google maps-ot is. Earth módban. Ha látsz parkot, lepakolod a kisembert, megnézed milyen, ha bejön, utca szám, aztán viszlát.A többi tájékozódás kérdése.

2015. júl. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 Igazad lehet... sőt biztos hogy igazad van! De nem ezt kérdeztem.
2015. júl. 30. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!