Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Kérdezzem meg írásban, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezzem meg írásban, hogy ott lesz-e?

Figyelt kérdés

Önkéntesként segítettem a városomban egy rendezvény lebonyolításában, és egy bejárat előtt kellett útba igazítanom a látogatókat, esetleg osztani valamilyen szórólapot. Rajtam kívül még 3 önkéntes volt ott.


2 napja egy lány amikor elment mellettem (ugye be-ki )mindkétszer köszönt mosolyogva.

Tegnap ugyanaz a lány ( vagy másik? nem emlékszem pontosan) külföldi csoportot kísért, megállt a bejárat előtt köszöntem neki, aztán mosolyogtam pár másodpercig rá, (közben ő is mosolygott, és megkérdezte mi az? Így kedvesen, és tett egy lépést felém) Mondtam, hogy semmi-semmi, aztán váltott még pár szót egy másik önkéntessel és tovább haladt. Tegnap bejelöltem, vissza is igazolt. Azt hittem lesz lehetőségem ma még beszélni vele ott, de hát nem jött össze. Ma megint hozta a csoportot, és mosolyogva köszönt, és kérdezte, hogy kérhet-e egy szórólapot. Amikor kiment akkor is köszönt.


Nos, hétfőn lesz egy "köszi, hogy önkéntes voltál" program.. Gáz, ha ráírok, hogy ott lesz-e?


2015. aug. 1. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
A gáz még mindíg egy halmaz állapot,nem gáz,írj rá,még a végén jó sül ki belőle.
2015. aug. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, én a helyedben ráírnék, azt biztos, semmi nincs abban, ha ezt kérdezed tőle, nem jelenti azt, hogy bele vagy zúgva.
2015. aug. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!