Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány értékeli a perverz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány értékeli a perverz humorom, az azt jelenti, hogy vonzónak tart?

Figyelt kérdés

2015. aug. 2. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül szerintem:)
2015. aug. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kill The Sexplayer ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül.
2015. aug. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Én lány vagyok és én is szoktam kétértelmű dolgokból viccet csinálni és viccesnek tartom ha más is ezt teszi:D
2015. aug. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy nevet rajta nem azt jelenti hogy tetszik neki!

Lehet hogy csak rajtad nevet hogy mekkora szerencsétlen vagy.. :')

2015. aug. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ucssó merő jó indulat vagy Xd
2015. aug. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem birom vagy undorodok tőle valamilyen szinten kizárt dolog hogy nevessek rajta. Egy átlag fiúnál.nahyon nagyon jó pojénnak kéne lennie de ha olyan akihez vonzódom valamilyen.szinten vagy tetszik tuti.nevetek rajta
2015. aug. 2. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem emberfüggő, mert pl. nálam igen, azt jelenti hogy vonzónak tartom. Ha csak haverjaim poénkodnak így akkor egy ideig tolerálom, utána leállítom őket. :)
2015. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, én poénkodok kétértelmű dolgokkal nagyjából MINDENKIVEL, még poénosan is flörtölök velük merő barátságból, bár ez általában a barátnőimmel szokott előfordulni. Szóval nem, nem feltétlenül jelenti azt.
2015. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!