Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell csajozni Minecraft...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csajozni Minecraft szervereken?

Figyelt kérdés

2015. aug. 8. 16:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Gratulálok.
2015. aug. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

1. válaszoló lepontozva.. :)


Most komolyan hogy kell. Először is melyik szerverre járnak fel a csajok a legtöbben?

2015. aug. 8. 16:49
 3/20 anonim válasza:
100%

Figyelj nemfogok a kérdésedre válaszolni mert nem tudok.. Nem minecraft szervereken kell csajozni, itt a nyár, menj bulikba, ismerkedj.. menj fesztiválokra.. ott annyi fiatal pcsa van hogy nem győzöd kapkodni a fejed..


22F

2015. aug. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nehéz lesz ilyen helyekre menni amikor a leges legszarabb településen lakok ahol nincs semmi...
2015. aug. 8. 16:56
 5/20 anonim válasza:
100%
Nemtudom, hogy hány éves vagy kérdező, de énis sokáig így voltam amig Tini voltam :D haverokat össze kell szedni, össze kell dobni a pénzt, olcsó pia, busz+vonat és elmenni bulizni. az se baj ha egy 50 fős falunapi bucsu :D csak valami csaj legyen! xD most már felkötöztem nagyvárosba több mint 2 éve nincs ilyen problémám..
2015. aug. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Lovaglás4
2015. aug. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
61%
ip.craftunio.hu Liver örülni fog :'DDD
2015. aug. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez de beteg :"D


Egyébként az "elképzelés" kivitelezhető, nekem sikerült (más játékban!) A lényeg, hogy tudd meg, hogy ki lány. Ha megvan, hívd skypeolni, társaságban jobban megy a játék, ezalatt kiismerheted a személyiségét, mert 6 óra beszélgetés alatt rá jösz a beszédéből, mennyire érett a csaj, milyen a hozzáállása dolgokhoz, mennyit káromkodik stb...


De ne várj el komoly kapcsolatot xDDD

2015. aug. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A komoly kapcsolatot azt el lehet várni csak pl skypeon nem lehet szexelni szopni smárolni ujjazni stb.. :( :(:( :( :( :( :( :( :( :((((((( :(
2015. aug. 8. 17:43
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Gratula!
2015. aug. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!