Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A fiatalabb 17-20 közötti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatalabb 17-20 közötti lányoknak bejönnek a 25-30 közötti pasik?

Figyelt kérdés

2015. aug. 11. 13:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
Igen, de attól függ belsőleg milyen
2015. aug. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
36%
Azt hiszem h 17 evesek max 25ig keresik a pasikat. A 20 eves sem biztos h jarna 30 assal. De persze ez elsosorban belso es kulso kerdese :) a kor csak egy szam
2015. aug. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
40%
17 vagyok , és max 24ig megyek. A többi túl sok a korkülönbség, és lehet bármilyen kedves, meg helyes de akkor is. Nem lenne belőle tartós kapcsolat, és azért nem jövök össze senkivel hogy 2 hónap után vége legyen .
2015. aug. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Ez az eshetőség épp úgy fennáll egy 24 évessel is :) A kor "nem számít" , inkább a megélt évek , és tapasztalatok. DE kinek mi :)
2015. aug. 11. 15:41
 5/29 anonim ***** válasza:
75%
Vannak, akiknek bejönnek. Az én párom sem korombeli... :) Max. sokan nem vállalják fel, mert a képükbe lenne vágva, hogy apakomplexusos vagy ribizli... Esetleg mindkettő, legalábbis tapasztalataim szerint... :'D Engem nem érdekel ki mit hisz. Egy 10-15 évvel idősebb pasi testileg, lelkileg érettebb, az ágyban is tapasztalt. No meg nincs neonrózsaszín, bimbóig kivágott "cukcsirucijuk" és ecsetfrizurájuk, nem ebből az eltolt generációból származnak... :D Inkább az a kérdéses, egy felnőtt férfi komolyan vesz-e egy korombeli csajt(tegyük fel értelmesebb a korabeliektől, csak ennyi idős), általában ezek csak alkalmi kapcsolatok. Mindkét egyénen rengeteg múlik. A csajnál fontos mit élt át, mennyire képes felnőttesen gondolkodni, stb. A pasi akar-e már családot alapítani, ha igen, hajlandó-e várni néhány évet a párjára mire befejezi a tanulmányait, stb. Ebben a korban az eltérő életszakasz miatt is elég necces a komoly kapcsolat, de később vannak 20 év korkülönbséggel is működő kapcsolatok, mondjuk nekem az már sok, 15 is határ eset. :D Viszont az egyik tanárnőmnél 20 évvel idősebb a férje, közös gyerekeik is vannak, működőképes a dolog. 17/L
2015. aug. 12. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
79%
CrazyGameR leírta, amit akartam. Nem a kora számít a páromnak, hanem az EMBER. Egy efféle kapcsolat türelmet, és elfogadást igényel, de szerintem nagyon jól működhet. 17/L
2015. aug. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Ennek örülök lányok hogy így látjátok, bárcsak több ilyen lánnyal találkoznék :)
2015. aug. 23. 15:47
 8/29 anonim válasza:
86%

Én vonzónak találom őket, ugyanis a mostani tizenéves generáció eléggé...khm...nem kimondottan férfias. Nem találok bennük semmi vonzót. 25-30 éves férfiak már érettebbek, tapasztaltabbak, tudnak nőként tekinteni a nőkre és tisztelik(!) őket (persze nem minden esetben, de az biztos, hogy jobban, mint a tizenéves fiúk). Az elején biztos nehezebb lenne a kapcsolat, mint egy korban hozzám illővel, de szerintem mindent meg lehet oldani, legalábbis megpróbálni biztos. Egy ismerősöm és a parja között 24 év van, két gyerekkel élnek, már több mint 20 éve együtt:) Nem a kor számít, hanem hogy szeressék egymást és jó legyen az összhang:)

17/L

2015. szept. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
20%

Nekem 16-25-ig.

18/L

2015. szept. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
33%
Nálam 25 a felső korhatár. 19L
2015. okt. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!