Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért csak facebookon akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak facebookon akar velem beszélgetni? Mikor én úgy érzem többet is akarna tőlem (komolyabbat)

Figyelt kérdés

Régóta ismerek egy srácot, egy társaságba voltunk régen de nekem úgy nem keltette fel az érdeklődésemet soha.

Ráírtam pár hónappal később facebookon egy buli miatt és tökjól eldumálgattunk ,normális kulturált.

Minden nap ír nekem azóta és mondta mennyire az esete vagyok, gyönyörű lány vagyok stb

Belsőleg nagyon megtetszett , kulsőre se rossz végülis, felhoztam neki h nem akarna velem végre talalkozni? mondta hogy sok dolga van suli+munka. hetek ota varom hogy randizzunk es mondta h ő is akar..

de akkor miert ir ram mindig es mire var?????? :(



2015. aug. 17. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Kifogások, vagy tényleg elfoglalt? Kérdezd meg tőle, hogy mit csinál xy időpontban. Ha nem tudja, akkor ott az időpont a találkozásra. Ha pedig "nem, mert.." a válasza, akkor felejtsd el.
2015. aug. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
dolgozik, a szülei boltjaban , sőt volt hogy képet is kértem h mitcsinál és csinált face kamerával amint a pultba ül, elég szenya szülei vannak vagy 16órázik .. de így meg nem tudom mit tegyek meddig várjak
2015. aug. 17. 20:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Uhh, az nem jó. Ez így tényleg nehéz. Akkor valószínű, hogy igazat mond. Azt neked kell eldöntened, hogy meddig érdemes rá várni és mennyire fontos neked. Nehéz döntés, de sok sikert! (bocs, hogy későn válaszoltam, nem tudom, hogy olvasod-e még)
2015. aug. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
olvasom persze, hát várok még pár napot rá, aztán ha semmi akkor muszáj lépnem..ha egyutt lennénk lehet akkorse tudna több időt szakítani rám.. de én akkoris azt mondom nincs lehetetlen csak tehetetlen
2015. aug. 18. 10:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Most mondanám, hogy akkor próbáljátok meg. Csak lehet, hogy nem sikerülne és a összevesznétek, amit nem kívánok.
2015. aug. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel még, nemlett belőle semmi, utána se hívott ki találkozni de nekem elegemlett és már nem beszélünk.
2015. szept. 8. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!