Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz, hogy 14...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy 14 évessen nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés
Magamról egy kicsit 14 éves vagyok 177 cm 55 kg kicsit izmos barna hajú szeretem a focit focízom is.
2015. aug. 20. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem bátya xD nem vagy izmos
2015. aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szerintem nem gáz mèg nem találtad meg az igazit és ennyi
2015. aug. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pont az a gáz, ha ilyen korán van. Olyan nevetségesnek hat egy idősebb szemében xd de megértem mert mi is voltunk fiatalok.
2015. aug. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

16 éves lány vagyok, és még nem volt barátom. Ráérek még az igazit megtalálni, addig meg minek pazaroljam az időket idiótákra, csakhogy ne lógjak ki a sorból. Nem fogok csak azért járni valakivel, mert gáz szinglinek lenni, vagy éppen az, hogy 16 évesen szűz vagyok. Szerintem viszont az a gáz, aki már kiélt ilyen idős korban.



Te is ráérsz még, hidd el. :)

2015. aug. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem ciki :D 15/F vok es meg nem volt és ráérsz még vele :D
2015. aug. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#4-nek igaza van,egyáltalán nem gáz,csak nem kaptad el még az igazit, várdi ki :)
2015. aug. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi a bajod? nem értem. 14 évesen nincs barátnőd. Jó, és? 20 évesen se lenne gáz. nem az a lényeg, hogy van-e vagy nincs. Majd lesz, és kész, ne legyél úgy oda vele.
2015. aug. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocs csak belém jött az ideg. napi 40 ilyet olvasok 13-14 évesekről. 20 év fölött jön az igazi élet, szóval nem gáz.
2015. aug. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz én útólag megbántam hogy ilyen fiatalon volt egy kapcsolatom...
2015. aug. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenki azt hiszi hogy kényszerítve vannak arra hogy legyen barátnőjük/pasijuk. Tiszta csicskaság. Majd eljön az ideje annak hogy megtalálod az "igazi"-t. Ha elvagy nélkülük akkor semmi gond, más véleményét pedig le kell szarni, ígyis annyi egyforma ember van hogy a klónok támadása ahhoz képest gyerekzsúr. Nem gond az ha valaki elüt az átlagtól.
2015. aug. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!