Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek le akar rázni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ImIckeY13 kérdése:

Szerintetek le akar rázni?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem agy lánnyal a neten.(Mind a ketten 17 vagyunk) Beszélgettünk 2 napig aztán megkérdeztem hogy van-e kedve találkozni velem valahol. Azt mondta, hogy igen. Megbeszéltünk egy időpontot aztán egy kis időre rá lemondta, mert azt mondta, hogy nem jó neki az időpont. Aztán megkérdeztem, hogy mikor lenne jó. És azóta nem válaszolt. (1 napja) Le akar rázni? Túl nyomulós voltam? Válaszotokat előre is köszönöm!
2015. aug. 21. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
nem jössz be neki
2015. aug. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Picit elsietted a dolgot. Csak megiedt hogy miért szeretnél vele ilyen hamar találkozni, legyünk őszinték 2 nap az nem sok.

Kérjél tőle bocsànatot, írd meg neki hogy nem harapsz, találkozhattok máskor is :)

2015. aug. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2015. aug. 21. 15:03
 4/4 anonim válasza:
szerintem megijedt mert túl gyorsan volt, meg nyomulósnak tűnt,meg lehet a szülei nem engedték
2015. aug. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!