Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi a fontosabb?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a fontosabb?

Figyelt kérdés
Mi a legfontosabb, mit néztek meg először egy pasin, mitől függ megbeszélnétek-e vele egy randit?Arc, test belső?Mi a jobb ha valaki komoly, érettebb vagy ha vicces? Ha valaki kigyúrt vagy ha normális testalkata van? 17 F

2015. aug. 25. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én pl a szemét nézem meg és haját ez az első :D hogy mennyit mosolyog vagy csak fapofával ül maga előtt :D

ha megtud nevettetni akkor már nagyon jó irányba halad, persze értelmes legyen ne sík hülye hogy csak a hülyeség, normális test alkat , inkább nagyobb testalkatú mint a vékony típus . 17l

2015. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
En eloszor is az arcat es a testet,aztan a belso megismerese. A komyoly erettes vicces, azt inkabb alkalomhoz helyzethez illo nekem. Szeretem amikor egy jo poent bedobnak .
2015. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mivel nincsenek nagy igényeim,és majdnem mindenkiben találok helyeset,azért a külső nem annyira lényeges. Max annyi,hogy magas legyen.(De ez is csak azért mondom,mert a legtöbb srác velem egy magas(172-73),ha 160-65 cm lennék,én sem gondolkodnék soha a magasságon)

Tudjon komoly is lenni,és vicces is,szóval legyen annyira intelligens,hogy el tudja dönteni,most mi a " szükséges".

Pl. ha azt mondom neki viccesen,hogy "Olyan szarul nézel ki",akkor vegye a lapot,és pl. válaszoljon rá "Köszi,te is",és ne azt lássam az arcán,hogy elgondolkodik,és haragszik rám,mert nem esik neki le,hogy arra értettem,hogy helyes.

Viszont ha esetleg valami baj történik,abból ne csináljon tréfát,stb.

A normál testalkat jobban bejön,mint a kigyúrt.

2015. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Haj és szem.:)

Utánna a humora.Ha jó akkor nyert ügye van:D

2015. aug. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szemet, aztan a szemelyisegere koncentralok. Az ha Jo ha valaki erett, komolyan is feltud lepni meg tud hatarosptt donteseket hozni, De azert nevettessen meg Minden nap :)

18/L

2015. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És ha tegyük fel valakinek nincs az az átkozott nagy humora + az arca sem egy Tom Cruise az már elbukott nálatok?
2015. aug. 25. 13:32
 7/11 anonim válasza:
Nekem a belső a legfontosabb es csak utana a külső!:)
2015. aug. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Külsőleg magasságot nézem meg , énis kis bébi zsiráf vagyok 174cm és még kitudja mennyit növök , tehát magasság arc stílus és a kicsit kivan gyurva az se rossz , mert nekem ezek a vékonykák nem jönnek be :/ kockahas is jó +hozzá izom egy kicsi és elég is:D de fontosabb a belső
2015. aug. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A magasság a legfontosabb nekik. Már kutatások is igazolták, hogy először ez alapján döntenek. Kevés kivételtől eltekintve az összes így működik, akármilyen más kifogást is találjon ki az elutasításra.

Amúgy nagyon sokan fognak olyannal jönni, hogy legyen figyelmes, kedves, őszinte, hűséges stb. (persze miután elég magas és elég jól néz ki).

2015. aug. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs humora akkor a mosolya:)
2015. aug. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!