Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első találkozásnál meddig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozásnál meddig mehetek el? Nem akarok nagyon nyomulni, és félek hogy elszúrom. Főbb részletek lent.

Figyelt kérdés

Tehát, én 17 éves fiú vagyok, ő kb fél évvel fiatalabb nálam. Első találkozásunk lesz. Interneten ismerkedtünk eddig.

Nem tudom meddig mehetek el, nem akarok nagyon nyomulni sem, de azért azt is szeretném hogy érezze, hogy nem barátzónába van és lehetőleg én se kerüljek oda.

Tehát úgy gondoltam megölelem, és megfogom a kezét miközben sétálunk.

Mennyire jó ötlet a kézfogás? Tudom hogy nehéz megválaszolni hiszen ti nem ismeretek. Kicsit bizalmatlan lány, és nem adja magát könnyen.

Milyen utalásokat tehetek neki hogy lássa hogy én lányként tekintek rá? Valami ötlet?


Tudom, tucatja itt az ilyen kérdéseknek, de egyik kérdésben sem találtam meg a felelő választ számomra. Kicsit gizdának is érzem magam emiatt, de nem szeretnék semmit elrontani, gondolom ez érthető. Bár mindenkinek megfelelni úgy se tudok.


Köszönöm szépen!

További szép napot nektek is!



2015. aug. 27. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
A kézfogás nem tűnik rossz ötletnek,bókolj neki azt minden lány szereti
2015. aug. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Erre pont elfelejtettem kitérni, szoktam neki bókolni, amire azt válaszolja hogy sablon duma :D
2015. aug. 27. 16:26
 3/7 anonim ***** válasza:
??Poénból mondja gondolom Xd de biztos jól esik neki
2015. aug. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BlazeMan55 ***** válasza:
"Milyen utalásokat tehetek neki hogy lássa hogy én lányként tekintek rá?" Szóval a barátnőd egy b*zi? xD
2015. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, fogd meg a kezét, öleld át a vállát, úgy is látni fogod, hogy reagál. Legyél laza, ne görcsölj, mert az lejön a másiknak. Ha nem húzza el a kezét, kulcsold rá az ujjaidat az övére, ez már egy bizalmasabb kézfogás. Ha a vállát öleled át és nem húzódik el, az is jó jel. Hát így valahogy, csak fokozatosan. Ha olyan a szitu, nyomj egy puszit az arcára. Én egyébként nem értem azokat a kérdéseket, hogy pl. elős randin lehet-e már csókolózni. Minek kell ilyet kérdezni. Ha a szitu úgy hozza, miért ne. Nincs erre szabály. Ez van a te esetedben is, ha érzed, hogy nincs ellenére, mert mondjuk, közelebb húzódik, ha átöleled, akkor tuti, hogy ő is jól érzi magát a helyzetben. Tehát, akár a csók is beleférhet, de ezt így előre nem lehet megmondani. Van olyan lány, akinek még egy kézfogás is nyomulásnak számíthat első az első randin. Legyél gyengéd és kedves, de ne azt lássa, hogy tutyi mutyi vagy. Akkor érezteted leginkább, hogy lányként tekintesz rá, ha érzi belőled a "férfias" kisugárzást és vágyat.
2015. aug. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, megfogadom a tanácsokat! Ment a zöld pacsi, még a poénkodós BlazeMannek is, hiszen jól megnevettetett.. :D


Remélem összejön, ha esetleg érdekel valakit a végén mesélhetek. :)

2015. aug. 29. 12:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem megírhatod... :)
2015. aug. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!