Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vajon ha megcsókolom a lányt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ha megcsókolom a lányt, akkor szeretne majd gyakrabban találkozni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, egyszer találkoztam vele..facebookon beszélünk, mindig talál valamit hogy ne talizzunk..tegnap ő vetette fel, én benne voltam, szóval ma tali..azt mondta még tegnap, hogy ezután se lesz gyakran tali a suli miatt..de azt nem tudja hogy én jó esetben meg szeretném csókolni..

Vajon úgy, hogy már van köztünk valami, jobban szeretne majd látni?

18F és 17L



2015. szept. 11. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszel neki, akkor a csóktól sem fogsz jobban tetszeni, sőt, csak rontasz a helyzeten vele. Szerintem nem akar tőled semmit, azért visszakozik mindig. Inkább keress valami mást, ezért a "kezdeményért" nem kár, ha elvész, ennyi idő alatt tovább is el lehet jutni egy lánnyal, ha olyannal találkozol, akivel tényleg kölcsönösen kedvelitek egymást.
2015. szept. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha jól alakul a találkozás, és lesz következő, akkor bőven ráér. MIvel nem igazán nyitott a találkozásokra és hárítja is, nem hinném, hogy ő hasonlóan lelkes ezügyben.
2015. szept. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem a csókodtól lesz több ideje találkozni. Főleg ha ezt előre közölte. De csókold meg...max ellök, pofont kapsz, nem akar találkozni többet.
2015. szept. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem a csók dönti el, hogy akar-e majd találkozni veled, hanem az, hogy mennyire érzi azt, hogy te őhozzá hasonlítasz lelkileg. Mennyire tud veled jól beszélgetni, érdeklődsz-e iránta, hasonló-e az érdeklődési körötök,erről tudtok-e beszélgetni. A beszélgetés a legfontosabb, nem a csók. Még az is lehet, hogy külsőre nem tart túl vonzónak, azért nem akar találkozni, de ha látja, hogy milyen jól meg tudjátok magatok értetni egymással, akkor lehet, hogy többször akar majd találkozni, és hiányozni fog neki veled való beszélgetés, de a csókot nem lehet kikényszeríteni, vagy jön, vagy nem jön az az érzés, hogy ezt az embert de jó lenne megcsókolni. Még te sem láttad a lányt, lehet, hogy te sem akarod majd megcsókolni, mert nem tudsz érezni semmit iránta. Erről viszont előre felesleges beszélni, és arról sem, hogy na, most aztán holnaptól kezdve ne csak barátok legyünk... ez magától jön, ha jön.
2015. szept. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!