Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem tudok mit írni neki....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok mit írni neki. valami ötlet?

Figyelt kérdés
Én 14 éves lány vagyok és van egy fiú aki nagyon szimpatikus és szerintem egy kicsit bejön nekem c: most kerültünk be gimibe (mind a ketten 9.be járunk) én biosz tagozatra járok ő pedig nyelvi előkészítős :) suliba nem szoktunk beszélni. Én szeretek vele beszélni és szerintem ő is velem de nincs ötletem miről :c esetleg valami ötlet h miről beszéljünk? Nem nagyon tudunk egymásról semmit viszont nem akarok olyat írni neki h úgy tűnjön nyomulok rá....

2015. szept. 12. 12:38
 1/2 anonim válasza:
Kérdezd hogy miket szeret , sportol-e valamit , és szerintem próbálj vele ugy beszélni mintha a legjobb barátnőddel beszélnél .
2015. szept. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha jó tanuló akkor támaszkodhatnál arra. PL: ha tanulsz vmilyen nyelvet akkor ráírhatnál azzal az ürüggyel hogy segítségek szeretnél tőle kérni az se baj ha érted az anyagot csak legyen valamiért ráírnod:D utána miután elmagyarázta rákérdezhetnél,hogy tud-e jó zenét vagy hogy mi a kedvenc állata:D ha már bioszon vagy :D de az a lényeg hogy utána ismerkedjetek :D remélem tudtam segíteni :)
2015. szept. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!