Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ismerek egy lányt, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerek egy lányt, de nem találkoztunk még, nem is ismer. Ma láttam egy versenyen, oda akartam menni hozzá a végén de nem találtam meg. Facebookon jó ötlet irni neki és ott elkezdeni ismerkedni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 29. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy neked ez mennyire fontos neked, de szerintem inkább hagyd és keress valakit a közeledből. Mert így nem tudnátok olyan sokat találkozni. Bár attól függ milyen távol laktok egymàstól
2015. szept. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egy városban lakunk, csak nincs közös pont vagy esemény ahol találkoztunk volna eddig
2015. szept. 29. 16:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó, tudj meg minél többet róla, közeledj felé, majd hozz össze egy talait. Engem kevesen hajtottak el, pedig volt, hogy én is Facebookon kezdtem. Csak nem lett semmi... Kivéve egyet, de azt meg elrontottam, szal... :D
2015. szept. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de akkor érdemes ráirnom nem? vagyid jobb mint a semmi:D
2015. szept. 29. 17:36
 5/5 mayacska maja válasza:
erdemes :)
2015. okt. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!