Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randi. Mit csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi. Mit csináljak? Hogyan?

Figyelt kérdés

Tegnap ráírtam egy lányra facebookon, de előtte még nem ismertem. De nagyon kedves, aranyos. :) Valamikor találkozni fogunk, elmegyünk egyet valószínűleg sétálni. Amikor először meglátom mit csináljak (ölelés, puszi...)? Hogyan közeledjek felé, hogy ne legyek tolakodó, de éreztessem vele, hogy nem csak egy barát akarok lenni, hanem a barátja ("pasija")? Randi végén elköszönés hogy legyen? :)

Én 18 éves vagyok, a lány pedig 17 éves.



2015. szept. 30. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne siesd el a dolgot. Egyelőre egy napja ismeritek egymást, az első találkozásnál még egyáltalán nem kell kimutatnod, milyen szándékaid vannak. Először csak ismerkedjetek, beszélgessetek, mert még ki sem derült, hogy megvan-e a kémia a való életben, és kijöttök-e egymással személyesen :)
2015. szept. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az elején még ne öleld/puszild meg, majd tali végén esetleg ha látszik rajta is hogy tetszel neki, akkor öleld meg, puszi is lehet szerintem, de csók az még ne :)
2015. szept. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!