Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 2 facebookos beszélgetés után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 facebookos beszélgetés után érdemes elhívni valahova?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel eddig facebookon beszélgettünk 2-szer. Az a gond, hogy nem igazán mutat nagy érdeklődést, többnyire én kérdezek, ő meg válaszol néhány szóval. Azért lenne jó elhívni valahova, mert sokkal jobban meg tudna ismerni, több mindenről is tudnánk beszélgetni, de nem tudom, hogyan jönne át neki egy ilyen meghívás...

2015. okt. 4. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el simán, jobb ha minél előbb találkoztok személyesen is. Meg ott jobban kiderül, hogy egyáltalán érdekled-e, van-e értelme tovább próbálkozni.
2015. okt. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mérleg... Mit veszthetsz? Csevegtek tovább és semmi; vagy elhívod és semmi. Ennél rosszabb nem történhet.
2015. okt. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Arra lennék elsősorban kíváncsi, hogy hasonló helyzetben mit válaszolnátok. (Lányok persze.) Elmennétek-e erre a találkozóra?
2015. okt. 4. 18:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy szimpatikus-e a srác.

Az, hogy te kérdezel folyton, ő meg válaszolgat, valószínűleg azt jelenti, hogy annyira nem szívesen beszélget veled. Vannak olyan emberek, akikkel neten nem, de élőben remekül el tudok beszélgetni, de ha neten nem élveztem a csevegést, nem hiszem, hogy elmennék.

De azért próbáld meg, ki tudja mi jár annak a lánynak a fejében. :)

2015. okt. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!