Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek melyik lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek melyik lányok jönnek be jobban?

Figyelt kérdés
Akik szerintetek szépek vagy akik mindenki szerint?

2015. okt. 4. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak olyan lány jön be, mint Allah Akbar öcskösnek...

Szerinted? Természetesen az, akit én találok szépnek. Az, hogy más(ok) szerint szép, az engem hol izgat? :D

2015. okt. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akik szerintem. Leszarom, hogy más mit gondol.
2015. okt. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mármint például az iskolában van egy nagyon szép lány aki mindenki szerint az akkor nektek is ő tetszene? Ti is futnátok utána? Akire mindenki azt mondja hogy nagyon szép stb.
2015. okt. 4. 21:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát ha én szerintem is szép akkor nyilván. Nem más dönti el helyettem hogy ki szép meg ki nem.
2015. okt. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Nyilván ez egyénfüggő. Van akinek az számít hogy megnézzék a barátnőjét stb. lehessen vele villogni. De a normálisabb emberek akik pl komoly kapcsolatot keresnek, nem azt nézik hogy más mit gondol hanem hogy nekik tessen a barátnőjük. Még hozzátenném hogy a média meg a mai társadalom eléggé rátesz arra hogy mindenkinek önértékelési problémája legyen. Mert pl "csak a szőke bombázó csajok a szépek akiket a tv-ben mutogatnak..." pl.


28/F

2015. okt. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én azt szeretem aki Szerintem szép:) Mostanában csomószor van olyan,hogy valakit tudom,hogy az emberek 90%-a szépnek tart , meg igazából én is szépnek tartom , de mégsem tud mEgfogni. Talán azért,mert már tapasztaltabb vagyok,és talám már látom,hogy a lelkük bizony nem szép , és ez elveszi a kedvem , szóval amig 4-5 éve oda voltam az ilyen csajokért,mára már tök hidegen hagynak


22F

2015. okt. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyre több ilyen fiú van a környezetemben aki csak olyanokkal jön össze aki mindenki szerint 10/10. De jó látni hogy vannak még normálisak:)
2015. okt. 4. 21:53
 8/11 anonim válasza:

Vannak csak el vannak bújva, ugyanúgy ahogy a "normális" lányok :) Mert ez a kategória általában visszahúzóbb, félénkebb nem pedig akik csak villogni akarnak (nem is őszinte szerelem az, hanem csak szex... ennyi) Az ember egy idő után kinövi ezt és rájön hogy mi az igazán fontos. Jó nyilván a szex is meg hogy vonzódjál úgy valakihez. Tudom nagy szavaknak tűnnek meg lejárt lemez de a belső is nagyon fontos :) Ha szép is és belsőleg is szép a lány nekem(tehát hogy nekem szép:) ) akkor az a főnyeremény. :)


28/F voltam. :)

2015. okt. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2015. okt. 4. 22:18
 10/11 Noren1989 ***** válasza:

1. szabály: Nő után nem futunk.

Amúgymeg a belső tulajdonságait is számbavesszük, hiába szép, ha g_cibuta a csaj...

2015. okt. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!