Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet esélyem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esélyem a csajnál?

Figyelt kérdés
Van egy lány én 16 vagyok ő 17 és facebookon nagyon jót beszélgetünk meg minden de viszont nem tudom hogy van-e barátja honnan tudhatnámmeg ? Szerintetek van esélyem nála ?

2015. okt. 6. 05:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Facen a csajok nagy többsége felrak közös képeket ha van valaki..vagy kiírják hogy kapcsolatban(de ezt már nem mindenki teszi)...
2015. okt. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Shai-Hulud ***** válasza:
TŐLE!!!! kérdezd meg, mi nem tudjuk sem azt, hogy van-e barátja, sem azt, hogy van-e esélyed.
2015. okt. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Shai-Hulud ***** válasza:

Van.

Esélyed mindig van. Kérdés, hogy mire? :-)

2015. okt. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Honnan a vörhenyes herefekélyből tudjuk, van-e esélyed? De ha úgyis csak fészbukoltok, akkor nem tökmindegy, dugja-e valaki? Te úgysem fogod. :)
2015. okt. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy tetszik Neked, hívjad randira. Ennyit rövid ismeretség után is simán be lehet vállalni, nem azt mondod ezzel hogy szerelmes vagy belé, nélküle nem tudnál élni.
2015. okt. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!