Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem merek hozzaszolni. Mi legyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek hozzaszolni. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Van egy lany aki tetszik de mindig olyan helyen tudnek csak beszelni vele ahol a csaladjaval van es sok ember van ott. Velem is sokan vannak :D Azzal nem lenne baj ha csak o lenne meg en. Ugy nem felek semmitol, de igy tarsasagban nem megy. Nem beszeltunk meg sosem csak facebookon de mar egy ideje ott sem mert nem engedik a szulei. Na a lenyeg az hogy megszeretnem ismerni csak nem tudom... 16 multam, a lany velem egy idos. Tudom rossz a megfogalmazas es nem irtam ekezettel de nincs idom :D Ha van kerdesetek en valaszolok. Koszi elore is.
2015. okt. 11. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedd össze a tökeidet, dumálj vele élőszóban és légy férfi! Hidd el a szarakodás a legjobb módja annak hogy gyengítsd az esélyeidet!
2015. okt. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es mi van ha facen irok neki hogy menjunk egy kicsit valahova 3-4-en? Szuleitol meg elkernem szemelyesen.
2015. okt. 11. 23:25
 3/5 anonim ***** válasza:
nem kell feltétlenül úgy odamenni egy lányhoz hogy fel akarod szedni, menj úgy oda hozzá hogy meg akarod ismerni.. és később amikor már ismeritek egymást hívd el valahova, és akkor indulhat az éles bevetés:D
2015. okt. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ok nézd:

1. ez helyből sokkal bonyolultabb mint amit írtam.

2. A fosbuk -- amennyire meg tudtam tapasztalni -- leginkább a párkapcsolatok temetője. Arra van kitalálva hogy a már meglévő kapcsolatokat ápold rajta, nem arra, h újakat alakíts ki.

3. Nem túl bölcs elhívni több emberrel, anélkül hogy előtte megmondtad volna neki mit érzel, mert nagyon olyan mintha barátkozni a akarnál. (Be aware of the friend-zone!)

4. A szülőket sem túl jó már az elején belekeverni. Egy 16 éves részéről inkább fura ha elkéri egy kortársát a szülőktől.


könnyebb ha egyszerűen kicsit dumálsz vele (élőben)

aztán elmondod neki hogy mi is a helyzet (szigorúan csakis kettesben!!!) a többi aztán már csak a szerencsén múlik

2015. okt. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó kommentjét adom!:D ++
2015. okt. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!