Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez vajon randinak számít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon randinak számít?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja "ismerem" a srácot, van 1 közös óránk ahol egymás mellett ülünk. Órák végén mindig beszéltünk pár szót. Aztán felajánlotta már hogy szívesen segít ebben abban, írogatni is elkezdett mostanában és elhívott pár helyre. Most pl iszogatni, de csak kettesben. Nem tudom hogy ez csak ilyen barátkozás lenne e. nem igazán ismerem, de szimpatikus intelligens srácnak tűnik szóval szívesen találkozok vele. Tudom hogy ennyiből nem lehet tudni, de érdekel volt e már valaki hasonló helyzetben? Mert eddig mindig tudtam hogy ha elhívott 1 srác, hogy randi e vagy sem:))
2015. okt. 23. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Félig.


Iszogatni? :D Ha alkoholról van szó, több is lehet ebből a taliból, mint randi!

2015. okt. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez nagyon randigyanús. :D Mindenesetre készülj fel minden eshetőségre, legyél csinos, de azért ne keseredj el, ha nem randi irányába mennek majd a dolgok.
2015. okt. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Olyat nem akarok:)) nem is lerészegedni akar szerintem, én meg főleg nem.

2. Nem fogok elkeseredni se ha nem randi aamúgy:) sose gondoltam volna hogy elhív, eddig csak úgy voltam vele hogy kellemes a társasága, de úgy látszik én is szimpi lehetek neki . Hajaj mit vegyek fel...

köszönöm a gyors válaszokat:)

2015. okt. 23. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!