Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel napi szinten szoktam beszélgetni és mindig egymásról szoktunk beszélni.Ha ráírok amikor fent van az nem számít nyomulásnak?14/F

2015. okt. 25. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyomi. Miért lenne az hogy érdeklődsz iránta???

Kivéve akkor ha sűrűn látjátok egymást akkor annak számít :)

2015. okt. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még nem láttuk egymást személyesen
2015. okt. 25. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:

(közvetlen válasz a végén)

Jó lenne, ha valami semleges módon tudnátok találkozni, mert simán "online kijelenteni egyszer, hogy szeretitek egymást"...nos....nem sokszor vezet jóra (még úgysem, hogy eredetileg személyesen találkoztok jónéhányszor és aztán megy át online...saját tapasztalat).

Szóval semleges találkozó, de semmi randi jellegű, ha biztonságira mész (azaz, ha kiderül, hogy mégsem úgy érez irántad, vagy, de de Ő is túlkattogja és megijedne, mert még nembiztos vagy akármi és az emiatti esélyelcseszéstől félsz)

Javallom töltsd ki Te és vele is töltesd ki a [link] -n egy személyiségtesztet...minél több kérdéseset(de gyorsan, mert a magyar oldalt törölni akarják...buxus!).

Majd irány a Pinterest és keress rá a kérdéses személyiségekre, mert az a hely nemcsak egy sütirecept és lakberendezői oldal...."életmentő" lehet.


A semleges találkozó, mondjuk egy jégkori, vagy bármi, amiben nem kell idegenekkel és\vagy ismerősökkel szocializálódni és csinálni kell valamit (szóval legyen "koreográfiája"...szóval egy szabadfoglalkozású buli az naggyon rossz ötlet, főleg, hogy Te szetm valami INXX-es vagy valszeg)....mozi....egy hosszú séta, aminek van kezdő és végpontja, viszont meglehetősen hosszú(a tél most előnyödre vállhat, mert ilyenkor az embereket kevésbé érdekli mi folyik körüöttük és a figyelmük a közvetlen környezetükre irányul....

Semmi olyan, ahol, ha nem beszéltek, akkor a levegő "megfagy", mert annál roszabb nincs is...valami történjen körülöttetek, de semmi olyasni, amit nem lehet büntetlenül megbámulni....


Amúgy de...nyomulásnak számít, de mivel "viszonozza" azt jelenti, hogy jó úton jársz.

2015. okt. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csakhogy nem beszéltük meg hogy szeretnénk járni,mert azt mondta hogy nem vagyok az esetw de fogok még próbálkozni.Mozit viazont nen szereti mert fél a sötétbw.
2015. okt. 26. 07:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Hmm...vagy nála az ilyesmi mêg mem aktuális...én kb 11 éves koromig féltem a sötétben, de a moziba azért simán beültem...

Mindegy, ha valaha is szeretnél nála bepròbálkozni, akkor nemárt, ha már személyesen is találkoztok....lehet, hogy a közeljövőben nem lesz semmi, akár az is lehet, hogy 1-2 évnek is elkell tellnie, de az is lehet, hogy az a tìpus, aki eldönti, hogy nem, akkor nem(de mivel gondolom közel egyidősek vagytok, a pubertás elején, a vêlemênye még változhat)...és te ezt vagy megérted, vagy nyomsz egy öriharit, amivel tuti összetöröd a szìvét...szòval csak òvatosan

2015. okt. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!