Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Normális ha 12 évesen már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maciikaa kérdése:

Normális ha 12 évesen már pasiznak a lányok?

Figyelt kérdés
A 2015-ös nyár az ismerőseimnek a szerelemről szólt. Ezzel nincs is baj, annyi hogy nem 12-13 évesen kéne elkezdeni, legalábbis szerintem. Facebookon mást sem láttam csak hogy az xy kapcsolatban az xy-nal. Muszály ezt? És csodálkoznak hogy azt mondják, "Ez a mai fiatalság!".

2015. okt. 31. 19:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
**** nem normális!!! De sajnos ez van. El kell fogadni, mert ez az emberiség jövője, hogy már nem fog születni szűz gyermek.
2015. okt. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem, de úgysem tudunk mit tenni. Végülis mindenki a saját életével szerencsétlenkedik ennyi idősen. Ilyenkor inkább a tanulásra kellene koncentrálni,de ezt mondhatod a mai fiataloknak...
2015. okt. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Igen, a mai lányok 12 évesen már jóval érettebbek.
2015. okt. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

én azon csodálkozom hogy te tudsz másokkal foglalkozni :)

TANÍTS MESTER!

Inkább ne...

2015. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Az, hogy "pasiznak", biztosan nem. E szó alatt azt értem, hogy több, akár idősebb fiúkkal is összejönnek.

Az, hogy mondjuk egy 12 éves lánynak van egy kb. ugyanennyi idős barátja, akivel kölcsönösen szeretik egymást, azzal semmi gond.

2015. okt. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem!
2015. okt. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az!! még igazából pár évvel később is nagyon fiatalok hozzá
2015. okt. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Engem különösebben ez a téma nem tud foglalkoztatni, pedig azért korban elég közel állok. Az a véleményem, hogy akár ilyen fiatalom is lehet szerelem, (nem a "csak tetszik" szerelemre gondolok) amikor mind két fél igazán szerelmes én erre már láttam példát, igaz csak egyet. A többinél meg nekem az az érzésem, hogy csak "menőzésből" jönnek össze. (Ez általában az szokott lenni, hogy egy lányt megcéloz egy fiú és ha sikerül felszednie akkor úgy mond megy a trófeák közé. Ez csak addig érdekes míg meg nem szerzi amit akar, vagyis a lány, de ez akár lányokra is vonatkozhat). Ez a megjátszott szerelem viszont nagyon tud irritálni, bár különösebben nem az én dolgon nem foglalkoztat.
2015. okt. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Én speciel 12 vagyok Úgyhogy nyugodtan hívj:

06704117603

2015. nov. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
8.valaszoloval egyetértek!
2015. nov. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!