Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjek el ismerkedni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el ismerkedni ha ismerem, de nem beszéltünk még nagyon soha semmit?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány, ismerem rég óta, de személyesen soha nem beszéltünk, folyton csak köszönő viszonyban voltunk. Facebook-on is egyszer csak azért irtam rá, hogy szalagavatón nincs-e kedve velem táncolni. Hogyan kezdjek el vele beszélgetni, hogy én szeretnék tőle valamit????

19 éves vagyok, de nem vagyok valami nagy csajozós típus, de ő különösen tetszik és mindent meg szeretnék tenni érte..... A lány 16-17 éves körül van.



2015. nov. 3. 05:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom nemet mondott a táncra azt élöbe kellett volna kérni

de elkezdhetsz beszélni vele face en is ha ugy könnyebb és ha már beszéltek 1-2hete akkor hivd el valahova

2015. nov. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt gondoltam, de hogy kezdjek el ráirni, mit irjak neki????
2015. nov. 3. 14:19
 3/5 anonim válasza:

Szia

Mizu?

:)

2015. nov. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szia, mizu? az túl sablonos... El se tudjátok képzelni, hogy ezzel a két szóval hányszor írtak már rá lányokra ismeretlen fiúk, nem jó , ha nem ismered az illetőt és azzal ír rád, hogy "mizu" nem fogja kivesézni az egész napját, inkább kérdezd meg hogy egyáltalán lenne e kedve beszélgetni, majd figyeld a válaszait, hogy érdekled-e vagy sem, erősen látszik rajtunk ha nem érdekel minket egy fiú :DD
2015. nov. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen és tovább???? Ha jól látom te lány vagy, többet tudsz erről mesélni. És igen, ez a szia mizu szöveg nem jön be, tapasztalat régi kissrác koromból..... :) Azért is írtam ide, hátha segít valaki.
2015. nov. 3. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!