Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan köszönjek/köszönjek el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan köszönjek/köszönjek el egy találkozó után?

Figyelt kérdés
Amikor elhivom és találkozunk sosem tudom hogyan köszönjek, mert a puszi ölelés kézfogás(?) Amit szokás de általában maradok a szia és semminél, de amikor elköszönünk akkor mindig olyan mintha várna valamit, mert olyan lány hogy nem fog kezdeményezni hanem várja hogy én de én meg még nem mertem :D

2015. nov. 8. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kezet ne fogjál többet egy lánnyal se. (amúgy se illik). Az ölelés is furcsa.


Arcra puszi az simán mehet, ha olyan a lány, hogy látod rajta, hogy már a nyálát csorgatja, meg földhöz veri magát, akkor szerintem meg is csókolhatod.


A legjobb az, mikor adsz neki arcra egy puszit, visszafele "jövet" belenézel mélyen a szemébe és akkor csók :D

2015. nov. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En a baratomtol, aki csak haver olelessel szoktam.
2015. nov. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"földhöz veri magát" :')

Amúgy lány függő. Ha látsz rajta valamit hogy akarja/nem akarja, akkor ahhoz mérten cselekedj. :)

2015. nov. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!