Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzek magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek magamnak barátnőt? 15/f

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bocs,telón vagyok.

A gyors előtörténet.

Vidéken nőttem fel,eddig 2 barátnőm volt,akik az oszt.társaim is.

Új iskolába járok pár éve,és megszerettem még egy lányt,akivel sok évig közelebb és közelebb kerültünk egymáshoz,de jött egy oszt.társ akibe látszólag beleszeretett.:-(így kilőve a csaj.

4 hónapja pestre költöztünk(ismerem valamennyire pestet mert itt születtem és 8 éves koromig itt éltünk),és bánatomba néztem lányokat.Csak olyanokat látok akik a páva 20 kilós pasikat szeretik,és ha rám mint egy átlagos fiúra néznek,"hánynak".

Az egész napom vonatozásból áll,mert Kőbánya K.pest-Gödig járok.

Szoval sok lányt látok,de kevés az időm.

A KÉRDÉS:

Félek. Egyszerűen nem mernék odamenni egy vonaton a lányhoz. Azért mert nemtudom h van-e pasija,vagy bejönnék-e neki. És egy csomó minden is lehet.


185cm/78 kg barna haj,barna szem,egy kicsit nagy fej.

15/f


2015. nov. 8. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne félj.

Amíg ezen nem változtatsz, senki nem fog tudni segíteni/más tanácsot adni.


Nem fogunk helyetted odamenni a csajhoz..

2015. nov. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]


Jobb oldali vagyok.

2015. nov. 8. 20:24
 3/5 A kérdező kommentje:

És akkor menjek oda és próba?

Mert múltokor vonaton egy Emos csaj hoz odaült egy partyarc csávó,és tökre beégett a csaj előtt.és ezt nem akarom

2015. nov. 8. 20:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy "emos". Csak olyan van hogy emo.
2015. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha ennyire tartassz attól, hogy oda menj egy lányhoz, akkor az a legegyszerűbb, ha egy közösségi oldalon próbálkozol.
2015. nov. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!