Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez jó lenne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó lenne?

Figyelt kérdés
Sziasztok.A lényeg az,hogy van egy lány akit elég gyakran látok a buszon.Nagyon tetszik és szeretném közelebbről megismerni,de nem tudtam hogy menjek oda hozzá,mit mondjak.Sokat gondolkodtam hogy mit mondhatnék neki.Valami ilyesmit gondoltam ki.Szia.Nem tudtalak nem észrevenni.Nagyon csinos vagy.XY vagyok.Téged hogy hívnak?Itt laksz Pécsen?Szeretnék találkozni veled.Ha bármi ötletetek van,valami jobb vagy ezt kiegészíteni azt szívesen fogadom.

2015. nov. 12. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:

ez a nem tudtalak nem észrevenni, ez szerintem tök aranyos

én nem küldenélek el

2015. nov. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt jól kitaláltad szerintem^^ ezzel odamehetsz hozzá
2015. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tegyek még hozzá valamit?
2015. nov. 12. 22:20
 4/6 anonim ***** válasza:
esetleg annyit lehetne változtatni h a szeretnék találkozni veled helyett; nincs kedved vmikor találkozni esetleg?
2015. nov. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miután ezek meg voltak mit kéne még mondanom?
2015. nov. 13. 14:08
 6/6 anonim ***** válasza:
hova megy(a busszal)..szabadidős tevékenység..stb ami az eszedbe jut..nem mi fogunk beszélni helyetted..
2015. nov. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!