Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ötletek? (Hosszabban lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletek? (Hosszabban lent)

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és szeretnék végre egy normális kapcsolatot, de szórakozóhelyen és interneten szerintem ez nem lehetséges.

Az lenne a kérdésem, hogy tudnátok-e tippeket adni, hogy hol tudnék még normális fiúkkal találkozni, beszélgetni és ismerkedni?


2015. nov. 15. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Ha az Internetet arra sem tartod méltónak, hogy társat keresel rajta, akkor a karma miatt nem találsz majd ott srácot!

2. Ha még gimibe/bármilyen suliban tanulsz, akkor kicsit legyél extrovertáltabb, és akkor(,pláne, ha szép vagy) ragadni fognak rád.

2015. nov. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És arról mi a véleményetek, hogy ha a lány kezdeményez?
2015. nov. 15. 15:00
 3/6 anonim válasza:

szerintem ok

20/f

2015. nov. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem úgy kezdeményez, hogy rámászik a srácra, hanem mondjuk oda megy beszélgetni, az teljesen rendben van.
2015. nov. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van, ha te kezdeményezel :) 18/f
2015. nov. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkitől :*
2015. nov. 15. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!