Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randira mennyire illik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira mennyire illik ajándékot vinni?

Figyelt kérdés

Egy csokira gondoltam amit a végén adnék oda (sétálni mennénk).

Jah meg szetintetek megöleljem a kezét találkozáskor és búcsúzáskor? Meg a kezét megfogjam?

Volt már dolgom lányokkal de azok nem randik voltak hanem tényleg csak haveri talik :D elég fapcsű vagyok még :D


2015. nov. 23. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
"megöleljem a kezét" ???? mi a fasz
2015. nov. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Először úgy írtam hogy: megoleljem/ megfogjam a kezét

A megfogjam-at kitöröltem a kezét pedig véletlenül bent hagytam

2015. nov. 23. 20:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell ajándékot vinni.

Adjatok puszit és öleljétek meg egymást.

A kezét is megfoghatod, de azt majd úgy is adja a helyzet. Ha zsebre teszi, akkor nyilván nem akarja. Ha hozzád közel lóbálja a kezét, akkor meg szeretné, hogy megfogd.

2015. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

ne...nagyon ne

légy jósrác meg minden és inkább éreztesd ha pasija akarsz lenni nem pedig a talpnyalója v a bff-je :( inkább hívd meg vmire

2015. nov. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1 cukrászda van csak a közelben de az elég kicsi és nem lehet benne nyugodtan beszélgetni (mert kicsi és az eladó bámul).
2015. nov. 23. 20:39
 6/7 anonim ***** válasza:

(mi az a fapcsű?)


Nem illik! Találkozáskor elég a két puszi, és ha úgy alakul, a randi végén meg is ölelheted, de a legelején nem kell feltétlenül öleléssel letámadni.

2015. nov. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem egy virágcsokor/szál rózsa belefér ;)
2015. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!