Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha a fiú aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a fiú aki tettszik nem kezdeményez?

Figyelt kérdés

Kb. 6 hete beszélünk és mondta már hogy tettszem neki és lehet hogy többet is akar. Mennyi idő kell neki hogy pl. randira merjen hívni?

És megéri nekem kezdeményezni? Mármint tisztázni vele hogy ha nem akar semmit sem azt merje a szemembe mondani?



2015. dec. 9. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a fél karom odaadnám egy belevaló nőért, aki mer kezdeményezni.

Ebből is látom, hogy ő tényleg emgem választ, és mer tenni önmagáért, és lehetek az a szerencsés választott.


Én sossem kezdeményezek, amíg nem kapok egyértelmű jelekez viszonzásul.

Sok nőről lemaradtam róla, sok kis tüskét hagytam hátra, és maradt bennem is. De ez van.


Aki nem viszonoz ott sosem próbálkozom tovább. És kikopik az életemből lassan.


Én amondó vagyok nyugodtan kezdeményezz. :)


23/F

2015. dec. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sohasem értettem hogy egy fiú miért nem mer kezdeményezni,és miért egy lánynak kell.Pedig az ember azt hinné hogy egy fiú határozotabb.És persze mi még fiatalok vagyunk.............én amugy már adtam neki olyan jeleket amiből levághatná hogy mi van


16/L

2015. dec. 9. 23:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is össze kéne szednem a bátorságom, hogy elhívjak egy lányt randizni. De azt sose értettem, hogy hogyha egyszer már elmondta neked hogy tetszel neki és többet akarna, akkor közvetlen ezután miért nem hív el valahova. Esetleg nem adtál neki valami kétértelmű választ amiből azt szűrte le, hogy neked nem jön be és nem szeretnél tovább lépni?
2015. dec. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tuti hogy nem adtam neki ilyen valaszt.De ami a "legidegesitobb benne" az az hogy irok neki facen mert ki irja hogy fenn vann de nem valaszol,csak max 1ora mulva ,irok neki snapchaten es ott is csak 1ora mulva valszol,.Es igazabol konkretan leszeretnem neki szogezni hogy ha nem akar semmit akkor mondja meg ne szorakozzoj velem,csak nem tudom hogy ezt hogyan irjam meg neki...
2015. dec. 9. 23:27
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Istenem ennyi töketlen, beszari, éretlen félős fosós kis nyuszikát... Szégyenlem a korosztályomat... Szégyenlem a férfiak egy igen nagy részét, mert azok is ilyen beszari gyökerek.... 20/F
2015. dec. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért az se törvény hogy mindig a fiúnak kell kezdeményezni ;)
2015. dec. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz te! Egy fiú is lehet félénk, de ez nem jelenti azt, hogy nem jössz be neki.
2015. dec. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az meg, hogy nem ír vissza egyből az más miatt is lehet. Pl. mert játszik valami játékkal, vagy nincs a gépnél.


De most mit vagy úgy oda. Már bevallotta, hogy többet akar. Hívdd el te valahova, aztán hajrá.

2015. dec. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!