Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam el a lányt randizn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam el a lányt randizni/beszélgetni, ha azt mondja hogy fél attól hogy találkozzunk?

Figyelt kérdés

Neki is tetszek, és ő is nekem.

De az a baj, hogy chaten nagyon sokat beszélünk és személyesen pedig minden nap találkozunk, de csak köszönünk egymásnak.

Nem akar velem beszélgetni, mivel azt hiszi hogyha kettesben lennénk akkor megcsókolnám /ami persze nem az első alkalomkor de megtörténne/.

Nem tudom hogy oldhatnám fel ezt a félelmet nála.

Erre kérnék tippeket mindkét oldalról.



2015. dec. 15. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves? Lehet, hogy egyszerűen még nem áll készen kapcsolatra. Semmiképp ne erőltesd, dumálgass vele továbbra is, közeledj óvatosan. Az is elképzelhető, hogy ennyire zárkózott. 17/L
2015. dec. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Találkozzatok a Minecraft világában. :DDDD Amúgy meg fogalmam sincs. Mondd neki, hogy olyan gyors lesz majd az a csók, hogy észre sem veszi. A másik pedig, hogy akkor ez nem szerelem, legalábbis ő felőle nem az. Maximum enyhe fellángolás, vagy tetszés, de aki szerelmes az nem fél ilyenektől. Bocsi, hogy ki kell ábrándítsalak, de ez van. Ez persze később lehet szerelemmé alakul, de ahhoz kéne élőben beszélgetni. Mellesleg, ha látod, akkor miért nem mész oda hozzá? Hát nem is idegen! Simán megteheted, hát abszolút semmi, hiszen ismered, jóban vagytok. Az a feladatod, hogy a fellángolását szerelemmé változtasd, ehhez pedig oda kell menni hozzája! Ennyi. Ügyes legyél! :D
2015. dec. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ő 16 én 17.

Az igaz hogy zárkózott, de az a baj hogy enis az vagyok, így nem tudom hogy kellene közeledni felé.

És magamat elég önbizalomhianyosnak tartom, főleg emiatt hogy ő lenne az első.

2015. dec. 15. 07:55
 4/4 alasda válasza:

A legviccesebb az egészben, hogy annyi a dolgod,hogy beszélgetsz vele sokat viccelődsz vele meg mindenféle ökörség.

Igazából az emberek félelme sokszor alaptalan próbáld meg győzni hogy te nem vagy rossz vagy nem tudom lényeg, hogy próbáld felvidítani és elérni hogy bízzon benned.

Ajánlom ha találkoztok vidd magaddal egy barátodat és nem lesz ideges míg megszokja a társaságod utána kettesben találkoztok valahol persze ő nem fogja tudni hogy nem megy más és akkor bizonyítod be neki, hogy nem kell tőled félnie.

2015. dec. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!